register

Розробка сайту з продажу землі

Створюємо онлайн платформу для продажу земельних ділянок з нуля

Розробка сайту для продажу земельних ділянок - це сучасна електронна платформа, головною метою якої є спрощення процесу продажу і купівлі об'єктів нерухомості, а саме землі. Створення даного проекту дозволить об'єднати власників земельних ділянок і компанії готові їх купити на одному сайті.

Чому вам варто довірити проект WEBCASE

1. Фокус на цілях
Логотип для функционала 8

Наша команда не прагне робити сайт заради сайту, перед кожним проектом ми ставимо за мету створити унікальний і багатофункціональний сайт, застосовуючи при цьому нестандартні та інноваційні рішення.

2. Досвідчена команда
Логотип для функционала 12

Наша студія є технологічним консультантом EBRD (European Bank for Reconstruction and Development). Ми маємо більше 5 років досвіду в розробці проектів для індустрії нерухомості.

3. Проектуємо під ключ
Логотип для функционала 11

Для розробки мобільної та веб версії сайту, вам не доведеться наймати відразу 2 команди під різні проекти. У штат нашої команди входять всі необхідні фахівці щоб створити веб і мобільний додаток вашої платформи.

4. Гнучка модель
оплати проекта
Логотип для функционала 10

Наші клієнтам ми пропонуємо можливість як фіксованої так і погодинної оплати за проект. Фіксована вартість підходить для проектів які вже чітко сплановані. До погодинної оплати, варто вдатися в тих випадках коли вимоги до проекту змінюються після кожної ітерації.

5. Постпроектна підтримка і гарантія
Логотип для функционала 7

Кожен проект ми розробляємо за договором. У цьому документі ми прописуємо вартість проекту, час розробки і термін гарантійного обслуговування, під час якого ми усунемо будь-які технічні недоліки, які виникли з вашим сайтом.

6. Досвідчений проект менеджер
Логотип для функционала 6

Створенням сайту для продажу земельних ділянок керуватиме досвідчений проектний менеджер. Це ваша людина в нашій команді. Вона буде щодня контролювати і перевіряти досягнення кожного етапу при розробці проекту.

Особливості розробки сайту для продажу землі

Модерація на сайті

Ручна обробка кожної заявки на реєстрацію на вашому ресурсі може віднімати багато часу і грошей. Для цього ми можемо впровадити аутентифікацію через соціальні мережі або BankID.

Особисті кабінети

На сайті необхідно реалізувати два типи особистих кабінетів: для продавця і покупця. Залежно від типу монетизації, комунікація між ними йде через менеджерів проекту або за допомогою розробки онлайн-чату.

CMS-система

Ефективна робота вашого сервісу неможлива без створення багатофункціональний системи управління. Дана система призначена для того, щоб контролювати ваш сервіс: модерувати оголошення, додавати користувачів на сайт.

Безпека
даних

Більшість інформації на таких ресурсах, відноситься до персональної і варто приділити особливу увагу проектування безпечного їх зберігання.

Інтеграції з зовнішніми
сервісами

Сайт для продажу земельних ділянок передбачає велику кількість інтеграцій з різними системами: геокадастровою картою, Google maps, OpenStreetMap та інші.

Оптимізація зображаень

Зображення кількох земельних ділянок на одній сторінці, вимагає робіт по їх оптимізації, так як на одній сторінці можуть знаходиться об'єкти різних видів і розмірів.

Як працює сайт з продажу землі

Власник земельних ділянок

Мета: Розмістити об'єкт нерухомості і знайти потенційних покупців або орендарів.

Земельный участок

Реєстрація на проекті повинна бути максимально простою, а розміщення об'єктів інтуїтивно зрозумілим. Для швидкого розміщення, досить ввести кадастровий номер ділянки, а для підтвердження особистості скористатися реєстрацією через BankID.

Власник платформи

Мета: Розробити зручний сервіс, якому будуть довіряти як покупець так і продавець.

Ноутбук

Кожне оголошення повинно проходити перевірку на правдивість наданої інформації. Сервіс буде акумулювати персональні дані, тому слід подбати про безпеку зберігання цих даних.

Покупець земельних ділянок

Мета: Знайти ділянку, яка відповідає всім критеріям пошуку і бути впевненим у безпеці угоди.

Группа инвесторов

Всі ділянки доступні на єдиній карті України. Фільтр і пошук по кадастровому номеру допоможуть швидко підібрати максимально відповідні об'єкти. По кожній ділянці можна замовити перевірку документів і інформації про власника.

Можливості монетизації на сайті з продажу земельних ділянок

1. Платне розміщення

Власникам земельних ділянок, по стандарту буде доступна можливість лише розміщення одного оголошення в місяць. Ви можете стягувати оплату за кожне додаткове розміщене оголошення.

2. Оплата за верхні позиції

Закріплення в верхній частині списку, дозволить прискорити процес продажу земельного об'єкта. Цю можливість можна додати в premium пакет.

3. Банерна реклама

Монетизація вашого сайту може бути виконана за рахунок розміщення рекламних банерів Google Ads.

4. Отримання інформації з реєстрів

Якщо ваше агентство або партнери займаються оформленням, оцінкою земельних ділянок, то ви зможете монетизувати ваші послуги через продаж даної інформації, при цьому оголошення про продаж земельних ділянок можуть залишитися як платними так і безкоштовними.

Інтеграція з Геокадастром

Купівля землі неможлива без отримання даних з державних реєстрів. Для вирішенню цієї проблеми, ми розробляємо окремий модуль, який буде автоматично збирати інформацію з державних кадастрів і підтягуваті до опису того чи іншого об'єкта.
Функционал Интеграция с геокадастром

Карта

При розробці сайту для продажу землі, важливо закласти функціонал інтерактивної карти земельних ділянок, яка буде поділена на кадастрові ділянки. Також потрібно враховувати, що на карті буде розміщуватися сотні, а то й тисячі об'єктів, а значить слід детально продумати оптимізацію їх виведення, для забезпечення навантаження і швидкодії системи.
Функционал -карта участков и объектов

Зручний пошук

Для скорочення часу пошуку на карті об'єктів слід передбачити фільтр (по району / ціною / площі), а також можливість шукати по кадастровому номеру ділянки.
Функционал - Интеграция с геокадастром

Особисті кабінети

Функціональні ролі продавця і покупця об'єднуються в рамках одного особистого кабінету. Окремо виноситися кабінет адміністратора ресурсу і менеджерів, якщо ваш проект заробляє на посередництві з угоди.
Функционал - Личный кабинет для сайта

Запис на консультацію з технічним фахівцем

Розберемо, який функціонал необхідний саме для вашого сайту з продажу земельних ділянок. Складемо план розробки для запуску проекту

Необхідні інтеграції для сайту з продажу земельних ділянок

 1. Google Maps. Дасть можливість відвідувачам шукати земельні ділянки по інтерактивній карті
 2. Державним кадастром. Дозволить робити пошук і отримувати інформацію з державного джерела
 3. CRM-системою. Скоротить час на обробку кожної заявки, яка виникла на вашому сайті
 4. VISA і MASTERCARD. Онлайн-оплата через різні платіжні системи
 5. Соціальними мережами. Зручна та швидка реєстрація на вашому сайті

Додатковий функціонал для сайту

Багатомовність

Ваш сайт повинен бути переведений на кілька мов, в наслідок того що деякі земельні ділянки можуть розглядатися як об'єкти інвестицій, і залучати покупців з різних регіонів і країн.

Push-повідомлення

Даний технічний елемент призначений для того щоб оперативно інформувати користувача про найбільш актуальні та відповідні дані, в тому випадку якщо користувач закрив сайт, але все ще знаходиться в браузері.

Вивантаження даних

Купівля землі досить таки складне рішення, що вимагає час на прийняття рішення. Тому при розробці сайту ми закладемо модуль, який дозволить проводить вивантаження в pdf.

Обмінний курс

Ціна на земельні об'єкти виставляється в доларовому еквіваленті, для того щоб уникнути інфляційних витрати. Тому при розробці сайту, ми підключимо модуль який буде переводити вартість об'єкта в місцеву валюту, за курсом національного банку, кожен день.

Онлайн консультант

Покупки землі досить таки складний і кропіткий процес, який вимагає допомоги, на відповіді які виникли. Для цього ми можемо розробити онлайн консультанта на вашому сайті.

Додавання в обране

Сайт, який спеціалізується на продажі земельних ділянок, має величезну кількість оголошень. Для того, щоб зробити зручний пошук, наша команда запровадить функціонал, що дозволяє як приховувати так і додавати в обрані ті чи інші земельні ділянки.

Особливості інтерфейсу

Поділ об'єктів

Земельні ділянки можуть бути різного цільового призначення, для цього на інтерактивній карті, кожен тип землі повинен бути розмічений різними кольорами.

Зображення об'єктів

Фото земельних ділянок матиме більший вплив ніж чистий текст. Якість фотографій може вплинути на швидкість завантаження вашого сайту, для цього варто зробити ряд дій, що до оптимізації під майбутне навантаження, щоб якість фотографій була на вискому рівні.

Лінійка відстані

Даний функціонал дозволяє зробити вимірювання відстаней і площі, вибравши дві точці на карті.

Анімований дизайн

Додавання інтерактивних елементів дозволить створити більш глибокий емоційний зв'язок між вами і відвідувачами вашого сайту.

Від чого залежить вартість створення сайту з продажу землі

01

Кількість модулей

Вартість розробки сайту буде залежати від суми функціональних елементів які необхідно буде розробити під ваш проект.

02

Мобільний і веб-додаток

Збільшення кількості користувачів може бути досягнуто за рахунок розробки як веб так і мобільної версії. У штат нашої команди входять всі необхідні фахівці щоб реалізувати ці два проекти одночасно.

03

Кількість інтеграцій

Даний тип проекту, має на увазі велику кількість інтеграцій з стороніми сервісами. Кількість необхідних інтеграцій для вашого сайту, вплине на вартість проекту.

04

Перевірка даних

Купівля земельної об'єкта неможлива без отримання даних з кадастрового рієстра. Наші програмісти можуть забезпечити автоматичне генерування даних з цієї системи.

05

Кількість особистих кабінетів

Даний функціональний модуль є одним із головних для даного проекту.На вартість і час розробки проекту буде впливати кількість ролей на вашому сайті.

06

Элементи дизайну

Для кожного наша проекту ми створюємо унікальний дизайн, що запам'ятовується. Вартість дизайну буде змінюватися від кількості елементів необхідних для відтворення дизайнером.

КЕЙС "BROK"

Мета:

Розробити сайт послуг з потрібних об'єктів максимально простим, перетворити сервіс в єдиний центр по роботі з землею, де можна знайти, купити або продати нерухомість і замовити будь-які супутні послуги.

Рішення:

Весь проект робили вручну без заготовок. З напрацювань використовували свої модулі для критичної email-розсилки та SEO-модуль. Попередньо було адаптовано їх під цей проект.
Кейс

КЕЙС "KUPI PAY"

Мета:

Розробити онлайн-платформу, яка буде виступати сполучною ланкою між продавцями земельних ділянок сільськогосподарського призначення, покупцями та орендарями.

Рішення:

Даний проект характеризувався створенням великої кількості особистих кабінетів, для різних видів користувачів. Інформація про кожну земельну ділянку автоматично додається на сайті, що економить час на пошук необхідної документація про кожному об'єкті.

Кейс

КЕЙС "ДРУЖКІВКА

Мета:

Розробити онлайн-сервіс, який дозволяє відправляти петиції і відстежувати їх статус

Рішення:

 • Були спроектовані два особистих кабінету для користувача і адміністратора;
 • Все петиції, які були надіслані розмістили на інтерактивній карті, для зручної візуалізації і виключення повторних заявок;
 • Підключена автоматична реєстрація через соціальні мережі;
 • Підключені протоколи https або oauth2.
КЕЙС
Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

СТАНІСЛАВ СИЧОВ

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ
создание сайта

Етапи розробки сайту з продажу землі

 • Складання технічного завдання. Розробка кожного проекту починається з аналізу вашої ніші бізнесу. Після цього ми приступаємо до створення ТЗ. У цьому документі, ми прописуємо основні етапи створення сайту і фіксуємо вартість.
 • Створення прототипу. Потім, здійснюється візуалізація вашого сайту з використанням прототипів. Цей етап дозволяє внести зміни в проект, перед стартом робіт.
 • Дизайн cайту. На цьому етапі, UX фахівець створює бренд навколо вашого сайту. Дизайнер разом з маркетологом створюють візуальні та інтерактивні елементи, логотипи, анімацію.
 • Верстка та програмування Після того як готовий прототип і дизайн сайту, до проекту підключаються front-end, back-end програмісти. Вони створюють майбутній функціонал вашого сайту.
 • Тестування сайту. Сайт з продажу землі має велику кількість як графічних елементів так і функціональних модулів, для цього QA- інженери виконують перевірку роботи кожного модуля і стрес-тести, щоб переконається, що система працює як єдине ціле.
 • Підтримка проектів. Після введення сайту в експлуатацію, ми здійснюємо постпроектний супровід для вашого сайту.

Стек технологій

Маючи багаторічний досвід веб розробки, ми консультуємо наших клієнтів в тому, які технології можуть позитивно вплинути на їх бізнес.

№1

Python №1 в світі по рейтингу PYPL от GOOGLE

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом