register

Створення сайтів Черкаси

Ми - команда професіоналів, яка в веб-розробці більш 6 років. Наша місія - викладатися в роботі на всі 100% відсотків і надавати клієнтам якісний продукт. Наша команда здійснює створення сайтів в Черкасах для малого і середнього бізнесу, веб-агентств.

...читати повністю

Розробка сайтів Черкаси

Якщо ви власник бізнесу, але у вас до сих пір немає свого сайту або він давно не оновлювався - ви втрачаєте свої гроші. Сьогодні люди довіряють сайту з гарним дизайном і корисною інформацією. Наша студія допоможе зробити ефективний " сайт під ключ " для вашого бізнесу.

Всі проекти виконуються строго в строки. Над кожним проектом ми працюємо разом з замовником, вислуховуємо пропозиції, даємо поради, передаємо наш досвід. Наша команда складається з професіоналів, які люблять свою роботу.

Замовити створення сайтів Черкаси

Якщо Вас цікавлять запити на зразок: "створення сайту черкаси ціна", "створення сайтів в Черкасах", "тз створення сайту черкаси", "розробка сайтів черкаси ціни", то залиште заявку, і ми зв'яжемося з вами і відповімо на всі ваші запитання .

Изображение на карте -Черкасской области
Главный офис компании
54 секунди на знайомство

50+

Штатних фахівців

350+

Проектів

3

Офіса

6

років у бізнесі

Розробка сайтів Черкаси. Етапи розробки:

Обговрення

Обговорення з клієнтом ідеї і концепції проекту, сценаріїв використання. На цьому етапі необхідно позначити завдання, які повинен вирішувати сайт, його функціонал.

Технічне завдання та прототипування

Замовник описує весь функціонал, який йому необхідний. Інформація переноситься в технічне завдання. Студія займається створенням прототипів сайту.

Оцінювання

Оцінка вартості, складності проекту. Формуються етапи створення сайту, призначаються терміни.

Процес розробки

Здійснюється створення сайту, реалізується весь необхідний функціонал.

Запуск проекта

Проектне тестування, виправлення помилок та налагодження ресурсу.

Гарантія

Клієнт отримує гарантію 6 місяців на тестування підсумкового проекту.

Кейс "Лгига Смеха"
 
use cases

Офіційний сайт для гумористичного шоу - "Ліга Сміху"

Сайт містить не тільки всю інформацію про ліги  і команди за весь період існування телепередачі, але і дозволяє пройти онлайн-реєстрацію на участь в нових сезонах Ліги Сміху початківцям командам.

Кейс " Госпожа Яновская"
 
use cases

Магазин виробника одягу

Офіційний сайт виробника текстильної продукції бренду "Пані Яновська". Функціональний інтернет-магазин з розширеними можливостями особистого кабінету

Переваги роботи з нами:

Вибір моделей роботи

Можливість роботи за двома моделями: фіксованої вартості і методі погодинної оплати . При методі фіксованої вартості замовник визначає свій бюджет. Технічні специфікації визначаються перед початком роботи. Призначаються терміни виконання. За підсумком замовник отримує сайт з необхідним йому функціоналом, який був описаний на початку роботи. Метод годинний оплати передбачає регулярну звітність по реалізованому функціоналу. Проект поділяється на відрізки, в кінці яких замовник отримує готові частини сайту для тестування. Така модель дозволяє клієнту детально спостерігати за процесом створення сайту.

Штатні фахівці

Штатний злагоджений колектив. Ми не вдаємося до працівників на аутсорс і фрілансерів. Всі наші співробітники довгий час працюють разом і розуміють один одного з півслова.

Контроль кожного етапу розробки

Закріплення за кожним клієнтом по менеджеру. Особистий проджект менеджер є сполучною ланкою між працівниками і замовником. Він завжди знаходиться на зв'язку, готовий оперативно прийняти правки, надати результати роботи, провести консультацію.

Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

Станіслав Сичов

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом