register

Створення сайтів Івано-Франківськ

Компанія Web Case створює сайти, які просувають бізнес будь-якого рівня в інтернеті. Тепер, створення сайтів Івано-Франківськ стало доступним справою, що допомагає розвитку бізнесу відповідно до прийнятої онлайн-стратегією.

...читати повністю

Розробка сайту Івано-Франківськ - ціна

Цінова політика компанії формується з декількох чинників:

  • складність проекту;
  • терміновість проекту.

Також ціна може залежати і від індивідуальних побажань замовника. Однак, Web Case пишається своїм умінням знаходити спільну мову з клієнтами та утримувати баланс вартість  якість своїх послуг на високому рівні.

Якщо вам потрібно створення сайту Івано-Франківськ - ціна буде озвучена нашими менеджерами після проведення попередніх консультацій. Замовити створення сайтів Івано-Франківськ просто і зручно безпосередньо на порталі компанії.

Також, замовлення можна оформити, скориставшись телефоном вказаному на сайті. При подібному формуванні заявки на створення сайтів Івано-Франківськ, дзвінок допоможе вирішити безліч попередніх питань.

ТЗ - створення сайту Івано-Франківськ

Після проходження тестового періоду Ви отримуєте в своє розпорядження сайт під ключ , що не вимагає додаткових налаштувань для подальшої роботи.
Не останнє місце в цьому списку займає розробка технічного завдання на проведення робіт. Цей документ дозволяє детально описати всі етапи зі створення сайту. Для замовника наявність чіткого ТЗ допоможе відстежити розробку як всього проекту в цілому, так і окремих Майлстоун. Плюс до цього, технічне завдання спрощує етапи контролю виконаної роботи.

Изображение на карте - Ивано -Франковской области
Главный офис компании
54 секунди на знайомство

50+

Штатних фахівців

350+

Проектів

3

Офіса

6

років у бізнесі

Чому вам потрібно обрати нашу компанію?

Гнучка система оплати

Гнучка система оплати, що дозволяє погасити фіксованою ставкою за виконану роботу або методом почасового нарахування .

Розробка під ключ

Всі співробітники виконують свої обов'язки в офісі, що створює тісну комунікацію не тільки між фахівцями, а й замовником.

Першокласний менеджмент

Для того щоб виключити різні накладки на стадії роботи, під кожен проект виділяється персональний менеджер. Такий підхід гарантує що готове рішення буде повністю відповідати складеному технічному завданню.

Кейс "Лгига Смеха"
 
use cases

Офіційний сайт для гумористичного шоу - "Ліга Сміха"

Сайт містить не тільки всю інформацію про ліги і команди за весь період існування телепередачі, але і дозволяє пройти онлайн-реєстрацію на участь в нових сезонах Ліги Сміху новим командам.

Кейс " Госпожа Яновская"
 
use cases

Магазин виробника одягу

Офіційний сайт виробника текстильної продукції бренду "Пані Яновська". Функціональний інтернет-магазин з розширеними можливостями особистого кабінету

Этапи розробки сайтів

Опрацювання основної ідеї проекту і обговорення всіх нюансів;

Розробка ТЗ сайту Івано-Франківськ та створення прототипів проекту;

Узгодження договору за проектом и передоплата частини роботи;

Запуск реалізованого проекту і навчання роботі з адміністративною частиною;

Тест проекту протягом півроку з гарантійними зобов'язаннями.

Оцінка складності майбутньої реалізації та її термінів;

Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

Станіслав Сичов

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом