register

Розробка сайтів Київ

МИ ЕКОНОМИМО ЧАС І ПІДВИЩУЄМО ЕФЕКТИВНІСТЬ ВАШОЇ КОМПАНІЇ

Главный офис компании
54 секунди на знайомство

50+

Штатних фахівців

350+

Проектів

3

Офіса

6

років у бізнесі

Чому ваша компания повинна обрати WEBcase

Гнучкість форм співпраці

Кілька моделей, що дозволяють проводить гнучкі розрахунки за виконану роботу: фіксована вартість і почасовая оплата .

Розробка під ключ

Повністю офісна робота без залучення сторонніх фахівців дає тісний контакт співробітників між собою. Це не тільки прискорює процес розробки, а й підвищує його якість.

Грамотне управління проектом

Окремий менеджер для кожного проекту завжди знаходиться на зв'язку з замовником, виключаючи виникнення непорозумінь між ним і командою розробників.

Кейс "Лгига Смеха"
 
use cases

Офіційний сайт для гумористичного шоу - "Ліга Сміху"

Сайт містить не тільки всю інформацію про ліги  і команди  за весь період існування телепередачі, але і дозволяє пройти онлайн-реєстрацію на участь в нових сезонах Ліги Сміху початківцям командам.

Кейс " Госпожа Яновская"
 
use cases

Магазин виробника одягу

Офіційний сайт виробника текстильної продукції бренду "Пані Яновська". Функціональний інтернет-магазин з розширеними можливостями особистого кабінету

Запис на консультацію з технічним фахівцем

Розберемо, який функціонал необхідний саме для вашого сайту. Складемо план розробки для запуску проекту

Етапи створення сайтів в Києві:

Консультації з замовником і формування плану робіт

Розробка технічного завдання , створення прототипів проекту;

Розрахунок термінів робіт та затвердження документації;

Перерахування оплати, початок робіт;

Створення дизайн-макетів, верстка, програмування;

Запуск проекту, тестовий період проекту з гарантією 6 місяців.

Замовити створення сайту у Київі

Тривалий досвід по реалізації веб-проектів високого рівня складності дозволяє компанії займати лідируючі позиції в цій області. Розробка веб сайтів у Київ дає можливість зробити бренд більш впізнаваним і створити необхідний імідж для бізнесу.

Компанія Web Case орієнтована на роботу з усіма рівнями бізнесу. Тут легко реалізувати свої проекти як дрібному підприємцю, так і великим корпораціям. Гнучкий підхід до кожного конкретного випадку служить запорукою успішної реалізації планів.

Професіонали своєї справи, віддані своїй професії і корпоративному духу компанії, формують при роботі над проектом обстановку взаємовиручки і підтримки. Комфортна і дружня атмосфера часто робить клієнтів компанії її друзями.

Якщо необхідно створення сайтів у Київі то звернувшись до нас в компанію, ви отримаєте якісне вирішення поставленого завдання.

Створення сайту під ключ Київ

Наша спеціалізація - це створення сайту від А до Я. Ми беремо на себе всі завдання, пов'язані з розробкою кожного етапу. Наш девіз - продовжувати роботу, поки замовник не залишиться повністю задоволеним отриманим результатом. Прагнучи до зрозумілим рішенням, розробники компанії домагаються максимальної зручності використання сайту замовником. В результаті створюється сайт під ключ , повністю готовий до роботи і не вимагає додаткових налаштувань.

Створення веб сайтів Київ

Розуміння особистих потреб кожного клієнта і дружня атмосфера спілкування дозволяє не тільки підвищити якість роботи, а й зробити її комфортною і необтяжливою. Уміння вирішувати нетривіальні завдання дає гарантію якісної реалізації проектів будь-якого рівня.

Досвід наших розробників, що обчислюється роками, дозволяє реалізовувати проекти будь-якого рівня складності. Більш того, команда завжди готова допомогти рекомендаціями і порадами щодо поліпшення і модернізації ресурсу, які покликані підвищити продуктивність його роботи. Постійне прагнення щодо поліпшення своїх навичок дають компанії стабільність і заслужене місце серед лідерів веб-розробки.

Нові та складні завдання не лякають розробників, навпаки, дають їм новий стимул до самовдосконалення. Налагоджений процес роботи в колективі дозволяє приймати існуючі технологічні виклики з конструктивною реалізацією кінцевого продукту.

Створення сайту ціна Київ

Якщо вас цікавить створення сайтів Київ, то ціни, пропоновані на ринку досить різні. Але в цьому питанні не варто гнатися за дешевизною, адже сайт - складна структура, яка створюється на багато років вперед. Тут головним пріоритетом повинно бути якість розробки.

Ціни на послуги компанії формуються з декількох складових:

  • консультацій з замовником;
  • складність розробки проекту;
  • терміновість реалізації.

Наша студія дорожить своїм умінням утримувати вартість на свої продукти в розумних межах. Якщо вам потрібне створення сайту у Київі, то ціна, яка формується в залежності від стандартних запитів, розраховується після завершення всіх консультацій з замовником.

Якщо ви вирішили замовити створення сайту з нуля Київ ціна на який буде доступною, то робота з компанією стане збалансованим вибором. Уважне ставлення до ваших особистих побажань дозволяє досягти необхідної якості при розумній ціні.

Замовити створення сайту Київ не вимагає відвідування офісу. Можна проконсультуватися з менеджером по телефону і дізнатися скільки буде коштувати створення сайтів в Києві.

Створення корпоративного сайту в Києві

Поетапний підхід до ведення проекту враховує всі виникаючі нюанси, тому створення корпоративного сайту в Києві протікає в конструктивному режимі. Як правило, даний тип сайту ідеально підійде фірмам, компаніям і холдингам, яким потрібно презентабельне представництво в інтернеті.

Розробка сайтів Київ

Складні проекти реалізуються з урахуванням всіх необхідних вимог у сфері розробки. Реалізація сайту відбувається за допомогою гнучкого мови програмування Python і фреймворк - Django. Дані сайту зберігаються в базах MySQL »або PostgreSQL, відомих своєю захищеністю і безвідмовною роботою.

Розробка корпоративного сайту Київ

Якість виконаних робіт гарантується сотнями реалізованих проектів і позитивними відгуками клієнтів, які вже давно стали друзями команди. Не упускайте цієї можливості - вивести свій бізнес на новий рівень за допомогою компанії міжнародного рівня. Сайт, створений професіоналами, підвищить продажі, приверне нових клієнтів і підвищить лояльність до вашого бренду.

Вагомим показником для замовника є прозорість проекту. Після погодження та затвердження технічного завдання вся робота проводиться в кілька етапів. По завершенні роботи на конкретній ділянці замовнику надається детальний звіт про виконані дії. Це дозволяє завжди бути в курсі на якій стадії знаходиться розробка, оцінити отриманий результат і в разі необхідності, своєчасно внести необхідні виправлення.

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом