register

Створення сайтів Кіровоград

Наше агентство спеціалізується на створенні веб-сайтів для бізнесу. Якщо потрібне створення сайтів в Кіровограді, то звернувшись до нас, Ви отримаєте оптимальне рішення цієї задачі.Багаторічний  досвід по створенню веб-проектів високого рівня складності дозволяє компанії міцно утримувати лідируючі позиції в цьому сегменті.

...читати повністю

Розробка сайтів Кіровоград

Створення сайтів в Кіровограді дає можливість підвищити впізнаваність бренду і створити необхідний імідж для бізнесу. Наша експертиза - це " сайт під ключ ", який не потребує додаткових налаштувань для подальшої роботи. Ми розробляємо проекти від А до Я, вирішуючи завдання і проблеми клієнта.

Створення сайтів Кіровоград - ціни

Цінова політика компанії формується з декількох чинників:

  • складність проекту;
  • терміновість проекту.

Також ціна може залежати і від індивідуальних побажань замовника. Однак, ми пишаємося своїм умінням знаходити спільну мову з клієнтами та утримувати баланс вартість \ якість своїх послуг на високому рівні.

Якщо вам потрібна розробка сайтів Кіровоград - ціни можна дізнатися у наших менеджерів. Замовити створення сайтів Кіровоград просто і зручно зробити безпосередньо на сайті. Якщо Ви цікавитеся запитами на кшталт: "розробка сайтів Кіровоград", "розробка тз сайту кіровоград", "створення сайтів Кіровоград телефон", "створення сайтів Кіровоград", то замовлення можна оформити, скориставшись формою зворотного зв'язку.

Маючи великий досвід створення сайтів компанія « Web Case » виведе ваш бізнес на новий виток розвитку. Чи не відставайте від часу і створюйте для своєї справи сучасні сайти за доступною ціною. Якісний сайт підвищить продажі, приверне нових клієнтів і підвищить лояльність до вашого бренду.

Изображение на карте - Кировоградской области
Главный офис компании
54 секунди на знайомство

50+

Штатних фахівців

350+

Проектів

3

Офіса

6

років у бізнесі

Переваги роботи з нами:

Зручні методи оплати праці

Зручна система оплати, що дозволяє провести розрахунок або по фіксованою ставкою за виконану роботу, або методом погодинне нарахування .

Штатні спеціалісти

Всі співробітники компанії виконують свої обов'язки в офісі, що дозволяє тримати тісний контакт не тільки між фахівцями, а й замовником.

Ефективна взаємодія

Для того щоб уникнути непорозуміння на стадії роботи, під кожен проект виділяється окремий менеджер. Це гарантує злагоджену роботу всіх фахівців, чіткий розподіл обов'язків і взаєморозуміння.

Кейс "Лгига Смеха"
 
use cases

Офіційний сайт для гумористичного шоу - "Ліга Сміху"

Сайт містить не тільки всю інформацію про ліги і команди за весь період існування телепередачі, але і дозволяє пройти онлайн-реєстрацію на участь в нових сезонах Ліги Сміху новим командам.

Кейс " Госпожа Яновская"
 
use cases

Магазин виробника одягу

Офіційний сайт виробника текстильної продукції бренду "Пані Яновська". Функціональний інтернет-магазин з розширеними можливостями особистого кабінету

Этапи работи:

Обговорення всіх побажань Замовника;

Розробка технічного завдання, прототипування;

Укладення договору і внесення першої передоплати;

Проектна робота: створення дизайн-макетів, front & back-end розробка;

Тестування сайту і запуск готового ресурсу;

Гарантія 6 місяців після релізу;

Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

Станіслав Сичов

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом