register

Створення сайтів Львів

Основний напрямок нашої діяльності - створення сайтів у Львові . У своїй роботі ми намагаємося дотримуватися принципу доцільності і робимо веб-сторінки, орієнтовані на конкретний бізнес. Студія пропонує рішення, які відображають ваш бренд і підтримують ваші бізнес-цілі. Наші творчі рішення і великий досвід роботи з клієнтами - це те, що дійсно відрізняє нас. Команда прагне обслуговувати наших клієнтів, промисловість і суспільство, вибудовуючи взаємовигідні відносини, які ведуть до успіху.

...читати повністю

Розробка сайтів Львів

Вартість роботи складається з декількох чинників: складності роботи, обраної моделі співпраці, тривалості призначеного терміну, включення додаткових послуг (просування, копірайтинг).

Розробка сайту Львів: ціни

Якщо вас зацікавила розробка сайту (Львів): ціни, терміни, умови роботи, - зв'яжіться з нами по телефону або напишіть на поштову адресу. Ми пропонуємо своїм клієнтам прозорі умови співпраці, прийнятні ціни, відповідальне та уважне ставлення до потреб бізнесу. Використовуючи свій величезний досвід і напрацювання у створенні сайту у Львові і по всій Україні, ми при цьому звертаємо увагу на загальносвітові тенденції і нові віяння в дизайні. Переконайтеся в нашій компетенції і замовте розробку сайту (Львів) через контакти .

Изображение на карте - Львовской области
Главный офис компании
54 секунди на знайомство

50+

Штатних фахівців

350+

Проектів

3

Офіса

6

років у бізнесі

Переваги роботи з нами:

Можливість обрати моделі оплати

1. Фіксована вартість має на увазі проходження узгодженим бюджетом і встановлених термінів виконання. Особливість цієї моделі - отримання професійного результату при максимальній економії. Вона підходить в тих випадках, коли спланована рекламна кампанія, є чітко визначений бюджет і типова структура сайту (наприклад, інтернет-магазин). 2. Погодинна оплата передбачає розбиття процесу на проміжки, яке дає можливість в процесі роботи міняти вектор за погодженням з клієнтом. Розробка сайтів у Львові за такою моделлю підходить для нестандартних проектів, в яких потрібно задіяти мозковий штурм, шукати нові ідеї, а також це ідеальний варіант, якщо для замовника важливо контролювати кожен етап роботи.

Штатні cпеціалісти

Наявність постійних співробітників дозволяє тримати все під контролем, оперативно вносити правки і дотримуватися загального плану і технічного завдання. Виконавці не «пропадають" з передоплатою і мотивовані дотримуватися умов договору з розробки сайтів у Львові.

Чітке управління проектами

Проект-менеджер, який координує роботу і взаємодіє з усіма учасниками процесу. Завдання менеджера - бути посередником, точкою з'єднання замовника і фахівців, що займаються розробкою.

Кейс "Лгига Смеха"
 
use cases

Офіційний сайт для гумористичного шоу - "Ліга Сміху"

Сайт містить не тільки всю інформацію про ліги і команди за весь період існування телепередачі, але і дозволяє пройти онлайн-реєстрацію на участь в нових сезонах Ліги Сміху початківцям командам.

Кейс " Госпожа Яновская"
 
use cases

Магазин виробника одягу

Офіційний сайт виробника текстильної продукції бренду "Пані Яновська". Функціональний інтернет-магазин з розширеними можливостями особистого кабінету

Разработка сайтів Львів: этапи розробки

Обговорення цілей майбутнього сайту, формування ідей і варіантів їх використання;

Складання ТЗ на створення сайту Львів: визначення складності, вартості та термінів здійснення;

Укладення договору на створення сайтів Львів і внесення передоплати;

Робота над проектом: дизайн, верстка, програмування, наповнення;

Запуск сайту і тестування, передача управління замовнику;

Допомога і консультування протягом 6 місяців.

Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

Станіслав Сичов

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом