register

Створення сайтів нерухомості

Індивідуальні веб-додатки для продажу або оренди нерухомості

Розробка сайту нерухомості - це сучасне IT рішення, яке дозволяє автоматизувати продаж і покупку об'єктів нерухомості. Даний веб-сайт дозволить вашій компанії скоротити витрати на маркетинг і просування. Наша команда спеціалізується на проектуванні комплексних проектів для індустрії нерухомості. Ми створимо для вас сайт під ключ, наскільки складним б він не був.

Види сайтів нерухомості:

05

Сайт будівельної компанії

Будівельні компанії мають потребу в правильному іміджі і систематизувані, інформація яка подана в правильному вигляді підвищує рівень довіри потенційних клієнтів.

Переваги розробки сайту нерухомості з нуля

Маркетингове просування

Створення сайту нерухомості з нуля дозволить закласти сучасні маркетингові інструменти для просування ваших послуг.

Бізнес-
аналітика

У нас вже є готові аналітичні модулі, які будуть відстежувати основні показники вашого бізнесу.

Зручний процес управління

У режимі реального часу вам буде доступна можливість управління об'єктами нерухомості, змінювати їх статус і перенаправляти дзвінки на вільних відповідальних.

Оптимізація витрат

Впровадження рішень по автоматизації рутинних процесів, а також реалізація якісного сайту, дозволить скоротити часові витрати менеджерів і працювати тільки з зацікавленою аудиторією.

Безпека даних
вашого проекту

Індивідуальна розробка дозволяє гарантувати безпеку роботи вашого сервісу. Ми можемо впровадити HTTPS і двофакторну аутентифікацію для вашого проекту.

Масштабованість проекту

Сайт для нерухомості відноситься до типу складних проектів, функціонал яких може змінюватися після кожної ітерації. Для вирішення цієї проблеми, ми проектуємо ваш сайт використовуючи веб сервісну архітектуру.

Технічні особливості при створенні сайту для нерухомості

Адміністративна панель

Система управління контентом. Велика кількість оголошень про об'єкти нерухомості вимагає розробку багатофункціональної адміністративної панелі. Наша команда розробників створить для вашого сайту індивідуальну адміністративну панель з підтримкою додавання і видалення оголошень.

Оптимізація швидкості сайта

Швидкість завантаження вашого сайту впливає на фактор ранжування вашого сайту в пошуковій видачі. Ми забезпечуємо високу швидкість роботи вашого сайту, за рахунок ефективного коду.

Модерація на сайті

Ручна модерація користувачів сайту, може віднімати багато часу. Наші фахівці можуть вирішити цю проблему за допомогою BankID.

Оптимізація зображень

Дана галузь характеризується наявністю великих красивих зображень, які займають багато місця, з цього наші розробники виконають ряд робіт пов'язаних з оптимізацією зображень, щоб ваш сайт працював стабільно.

Забезпечення навантаження

Перед початком розробки проекту, ми прогнозуємо майбутнє навантаження на систему. Після цього аналізу ми приступаємо до побудови архітектури проекту.

Розподіл запитів

Ліди з сайту будуть розподілятися серед ріелторів і менеджерів, згідно налаштувань системи, що дозволить направляти заявки на компетентних співробітників.

Зручний пошук і фільтрація

Для того щоб користувачі могли знайти об'єкт який їх цікавить, ми можемо розробити пошукову консоль і систему фільтрації за обраними параметрами. Для кожного сайту, ми впроваджуємо оптимізацію запитів, за допомогою яких користувачі отримують інформацію, яка є найбільш відповідною.

Функционал - поиск и фильтрация для сайтта

Інтеграція з CRM

Автоматизація рутинних завдань дозволяє рости і розширюватися вашому бізнесу. Для вирішення даної бізнес завдання, команда наших розробників може підключити ваш сервіс до CRM система, або розробити її під ваші вимоги.
Функционал - Интеграция с CRM

Експорт даних

Для швидкого обміну даними з вашими внутрішніми системами на проекті реалізовується зовнішнє API, а також вивантаження в csv і інші формати, що дозволяють завантажувати об'єкти на інші майданчики.
Функционал - Экспорт данных для сайта

Розробка особистих кабінетів

Функціонал особистого кабінету дозволить користувачам позначати об'єкти, які їм подобаються. Агентства які розміщують публікації будуть отримувати інформацію про переглянуті оголошення і можливість редагувати їх.
Функционал - Личный кабинет для сайта
WEBCASE

ФІКСУЄМО ВАРТІСТЬ ДО СТАРТУ РОБІТ

Ніяких прихованих платежів та додаткових оплат. Прописуємо обсяг робіт в технічному завданні і закріплюємо вартість реалізації в договорі.

Гарантія якості

6 місяців на тестування проекту

Запис на консультацію з бізнес-аналітиком

Розберемо, яке рішення необхідно саме для вашого бізнесу. Який функціонал потрібен для повноцінної роботи вашого сайту. Складемо план розробки та запуску проекту

Особливості інтерфейсу для сайтів нерухомості

Зображення
планування

Даний тип зображень допоможе заощадити час і ознайомити користувача з параметрами обраного об'єкта.

Фотографії
об'єктів

Зображення надають більший маркетинговий ефект ніж текст. Фотографії об'єктів повинні бути виконані в хорошій якості і оптимізовані для високого навантаження.

Сертифікати вашої компанії

Для сайтів ніші нерухомості важливо надати сертифікати, ліцензії та іншу, документацію яка повинна бути дозволена. Дані зображення збільшують лояльності з боку користувачів.

Інтерактивний, анімований дизайн

Створення інтерактивних елементів на вашому сайті дозволить вибудувати емоційний зв'язок між вами і вашими клієнтами. Анімації, плавні переходи роблять більший ефект на користувача, ніж звичайний текст.

Відповідність UX
(дизайну)

Інтерфейс вашого сайту повинен бути максимально зручним для виконання користувачами цільової дії. Головний функціонал, реєстрація, особистий кабінет і інформація про об'єкт повинна бути доступна в пару кліків.

Тривимірний тур по вашим об'єктам

Цей функціонал проектується за рахунок технології монтажу 360 ° фотографій. Ця система здійснює віртуальну екскурсію по ваших об'єктах. Дана технологія активно впроваджується при створенні західних і європейських сайтів нерухомості.

Додатковий функціонал необхідний при розробці вашого сайту

1. Зберігання інформації
Логотип для функционала 2

Перед покупкою нерухомості проходить довгий період прийняття рішення, для цього важливо надати вашим користувачам можливість зберегти інформацію про цікаві об'єкти в форматі pdf.

2. Онлайн- чат
Логотип для функционала 1

При перегляді вашого сайту, користувач може стикнутися з питанням щодо того чи іншого об'єкта. Для ефективного вирішення даної проблеми, ми можемо впровадити на вашому сайті чат-бота.

3. Опис об'єкта
Логотип для функционала 10

Під час проектування вашого сайту, ми закладемо можливість не тільки подати зображення об'єкта нерухомості, але і текстовий графічний опис для об'єктів.

4. Пошук по інтерактивній мапі сайту
Логотип для функционала 9

Географічний пошук дозволяє зробити процес покупки об'єктів нерухомості більш зручним для користувачів. Для цього наша команда девелоперів, інтегрує ваш сервіс з кадастрової системою і Google Maps.

5. Калькулятор
об'єктів
Логотип для функционала 8

У більшості випадків нерухомість купується за кредитні кошти. Для зручності можемо розробити кредитний калькулятор, який допоможе розрахувати всі фінансові показники угоди.

6. Модуль роботи з обраними
Логотип для функционала 7

Велика різноматність об'єктів нерухомості може ускладнити пошук для вашого користувача. Для цього варто розробити систему фільтрації, яка дозволить як приховувати так і відправляти повідомлення про різні об'єкти нерухомості.

Що впливає на вартість створення сайту нерухомості

1. Необхідний функціонал

Вартість створення вашого проекту для індустрії нерухомості буде залежати від кількості функціональних модулів, які потрібно буде розробити для вашого сайту.

2. Мобільний і веб-додаток

Для збільшення об'єму продаж, наша студія може розробити не тільки веб версію вашого проекту, але і мобільний додаток. У штаті нашої команди працюють всі необхідні фахівці при розробці, як для Android так IOS.

3. Кількіcть інтеграцій

При розробці даного проекту час розробки буде залежати від кількості інтеграцій.

4. Элементи дизайна

Розробка вашого сайту буде виконана згідно всіх тенденцій в цій ніші. Витрати понесені на цей етап розробки, будуть залежати від кількості елементів які повинен буде виконати UX фахівець.

5. Кількість особистих кабінетів

Цей функціональний модуль є одним з базових і найбільш затребуваних для кожного сайту. Залежно від вашого бюджету, ви можете вибрати кількість особистих кабінетів, які наші програмісти розроблять для вашого сайту.

6. Тривалість проекту

Прискорений темп розробки впливає на вартість проекту, так як для розробки сайту потрібно залучити відразу дві команди розробників.

КЕЙС "BROK"

Мета:

Розробити сайт послуг з потрібних об'єктів максимально простим, перетворити сервіс в єдиний центр по роботі з землею, де можна знайти, купити або продати нерухомість і замовити будь-які супутні послуги

Рішення:

Весь проект робили вручну без напрацюваннь. З напрацювань використовували свої модулі для критичної email-розсилки та SEO-модуль. Попередньо було адаптовано їх під цей проект.

Кейс

КЕЙС "FIX RENT"

Мета:

Розробити унікальний онлайн сервіс, який дозволить зробити покупку або оренду квартир зручною і доступною, без комісії ріелторів.

Рішення:

Було створено інтерактивну карта метро. Користувач може через вибрану станцію, швидко і зручно підібрати найбільш відповідний об'єкт нерухомості.

Додатковий пошук об'єктів можна уточнити за типом, розміром квартири і вартістю.

Кейс

КЕЙС "Лісова поляна"

Мета:

Перед нами була поставлена ​​задача розробити сайт, який дозволяє публікувати необмежену кількість об'єктів нерухомості і зробити процес контролю статусу кожної квартири максимально зручною для менеджера компанії.

Рішення:

Нашою командою був розроблений індивідуальний онлайн конструктор, який дозволяв менеджерам публікувати об'єкти нерухомості в кілька кліків.
На сайті був реалізований інтерактивний пошук, який надавав можливість користувачам отримати інформацію про обраний будинок, поверх, планування квартири.

Кейс
Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

СТАНІСЛАВ СИЧОВ

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ

Чому вам варто довірити проект WEBCASE

Проектуємо під ключ

У нашій команді є всі необхідні фахівці для розробки як веб так і мобільної версії. Ми розробимо ваш проект з нуля під ключ.

Фокус на цілях

Поліпшення і автоматизація вашого бізнесу - це наш пріоритет при створенні вашого сайту.

Постпроектна підтримка

Після перенесення сайту на хостинг наша команда виконає підтримку вашого сайту і при необхідності розробить новий модуль.

Досвідчена команда

Ми маємо великий досвід розробки комплексних проектів в сфері нерухомості. Реалізували понад 50 комплексних проектів на технології Python.

Гнучка модель оплати

Наша студія розробляє проекти як за фіксованою так і погодинною оплатою. Ми намагаємося підібрати для клієнта найбільш вигідний варіант оплати сайту.

Надаємо гарантію

Для кожного нашого проекту, ми здійснюємо юридичне оформлення всіх документів. У цьому документі ми фіксуємо термін гарантійного обслуговування. Протягом 6 наступних місяців, ми усунемо будь-які технічні недоліки за свій рахунок.

создание сайта

Етапи створення сайту для нерухомості

  • Складання технічного завдання. Ми здійснюємо детальний аналіз вашої ніші, слабких і сильних сторін вашого бізнесу. Після цього ми прописуємо необхідний функціонал і дизайн який слід розробити в ТЗ.
  • Прототипування. Менеджер, який закріплений за вашим проектом, створює каркас майбутнього сайту, що дозволяє проаналізувати і поліпшити інтерфейс майбутнього сайту.
  • Створення UX дизайну. На даному етапі дизайнер створює айдентику логотип та інші візуальні елементи пов'язані з вашим брендом.
  • Верстка та програмування. Створивши прототип і дизайн майбутнього сайта, до роботи приступають наші розробник. Вони втілюють ваші ідеї в готовий функціонал.
  • Тестування сайту. Після розробки всіх модулів, проект переходить до QA фахівців. Вони проводять перевірку роботи всього функціоналу сайту і стрес-тести.
  • Впровадження та підтримка. Після розміщення вашого сайту на хостингу, ми навчаємо роботі ваш персонал роботі з адміністративною панеллю і усунемо, технічні несправності які виникли протягом гарантійного періоду.

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом