register

Розробка сайтів Полтава

Корисний, працюючий сайт об'єднує в собі інтуїтивний інтерфейс, наявність доцільного для бізнесу функціоналу, дизайн, відповідний цільової аудиторії. Наша команда здійснює створення сайтів (Полтава) відповідно до цих параметрів, домагаючись потенційно високою конверсії.

...читати повністю

Розробка сайтів Полтава

У своїй роботі ми поєднуємо досвід кращих представників індустрії та творчий потенціал наших співробітників, що дозволяє знаходити нешаблонні, унікальні рішення під кожного замовника.

Важливо: ми не проводимо маркетингових досліджень, так як вважаємо, що вузька спеціалізація компанії допомагає досягти високих результатів у своїй ніші. Тому якщо вас зацікавила розробка сайтів в Полтаві , почніть з аналізу конкурентів і своєї цільової аудиторії, щоб в подальшому надати цю інформацію при розробці ТЗ на створення сайту (Полтава). Наша спеціалізація - це " сайт під ключ ". Ми розробляємо проект від А до Я. На виході Ви отримуєте повністю готовий продукт без доробок.

У список своїх переваг ми не виводимо якість, дотримання строків і інші очевидні речі, які є обов'язковими для кожної поважаючої себе студії, але чомусь перетворені іншими в щось особливе і вимагає окремої згадки.

Розробка сайту Полтава - ціни

Вартість послуг залежить від того, який потрібно обсяг робіт зі створення сайтів в Полтаві, наскільки складний необхідний дизайн і функціонал, і в які терміни необхідно вкластися. Найзручніший спосіб дізнатися ціну на створення сайту (Полтава) - телефон або форма зворотного зв'язку. Ми завжди відкриті до обговорення і прагнемо запропонувати нашим клієнтам співпрацю на відповідних умовах. Звертайтеся, якщо для вас важливо отримати збалансоване співвідношення ціни і якості.

Изображение на карте - Полтавской области
Главный офис компании
54 секунди на знайомство

50+

Штатних фахівців

350+

Проектів

3

Офіса

6

років у бізнесі

Чому вам потрібно обрати нашу компанію для розробки ?

Вибір варіантів оплати

Фіксована вартість (має на увазі узгодження ціни і точного терміну виконання на ранніх етапах. В основному при розробці сайтів (Полтава) по такої моделі використовуються робочі схеми і рішення, які не потребують нових доробок і творчих пошуків). Погодинна оплата (цей варіант більше підходить для нестандартних проектів, в яких важливо для кожного етапу виробляти кілька варіантів і разом з замовником вибирати з них кращий. Для проектів з погодинною оплатою найперше значення має творчий підхід, а терміни відсуваються на другий план).

Штатні спеціалісти

Це важлива перевага, якою може похвалитися далеко не кожна студія. Знаходження в штаті підвищує рівень відповідальності співробітників і дозволяє оперативно виконувати завдання, вносити правки і в цілому дотримуватися загального плану роботи.

Досвідчений проект-менеджер

Коли розробка сайтів в Полтаві проходить під керівництвом однієї людини, що координує і направляє дії команди, на виході ми отримуємо цілий продукт, який відповідає вимогам клієнта. Менеджер завжди на зв'язку і оперативно і чітко доносить інформацію до всіх сторін.

Кейс "Лгига Смеха"
 
use cases

Офіційний сайт для гумористичного шоу - "Ліга Сміху"

Сайт містить не тільки всю інформацію про ліги  і команди  за весь період існування телепередачі, але і дозволяє пройти онлайн-реєстрацію на участь в нових сезонах Ліги Сміху новим  командам.

Кейс " Госпожа Яновская"
 
use cases

Магазин виробника одягу

Офіційний сайт виробника текстильної продукції бренду "Пані Яновська". Функціональний інтернет-магазин з розширеними можливостями особистого кабінету

Створення сайтів в Полтаві можна розділити на eтапи:

Постановка цілей, на які направлено створення сайту, консультування;

Формування ТЗ створення сайту Полтава, прототипування сторінок;

Розрахунок вартості і строків, підписання договору та внесення першої передоплати;

Поетапне створення сайтів (Полтава) - дизайн, верстка, програмування;

Запуск і тестування ресурсу, допомога Замовнику в освоєнні адмінки;

Консультація і обслуговування по гарантії протягом 6 місяців.

Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

Станіслав Сичов

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом