register

Розробка сайтів Суми

Розробники агентства Web Case готові прийти вам на допомогу при створенні сайту будь-якого рівня складності. Якщо вам потрібна розробка сайтів Суми, то звернення в компанію дасть оптимальний результат по співвідношенню ціни і якості.

...читати повністю

Сотні успішно реалізованих веб-проектів різних напрямів, дозволяє компанії займати лідируючі позиції в цій області. Створення сайтів - Суми - зробить ваш бренд більш впізнаваним і створить необхідний імідж для бізнесу або проекту.

Розробка сайтів Суми

Компанія орієнтована на чітку установку при роботі з клієнтами - робота триває до повного схвалення замовником кінцевого результату. Не менш важливим завданням є створення сайту з незабутнім «обличчям», не схожим на аналогічні ресурси.

Наші переваги актуальні для будь-якого виду проекту: будь то створення сайтів для малого бізнесу або великого ресурсу. Гнучкість підходів до замовників дозволяє вирішувати поставлені завдання оптимальними способами. Все це вигідно відрізняє Web Case від аналогічних компаній.

Наша експертиза - це сайт під ключ . Ми виконуємо розробку проекту від А до Я, тому Вам не доведеться шукати різних підрядників на стороні.

Створення сайтів Суми - ціни

Якщо вам необхідно замовити створення сайту Суми, ціна на який буде цілком демократичною, то звернення в компанію стане оптимальним рішенням. Ми працюємо в області проектної розробки і створення web-сайтів будь-якого рівня складності понад 6 років. Ми сформували команду програмістів, дизайнерів, верстальників та менеджерів, здатних впоратися з будь-якою поставленою задачею.

У разі якщо потрібне якісне створення сайтів Суми - то телефон, вказаний на сайті, допоможе вирішити безліч попередніх питань. Студія пропонує широкий спектр послуг професійного рівня. Якість гарантується сотнями виконаних проектів. Позитивні відгуки клієнтів лише підтверджують це. Не проходьте повз можливості вийти на новий рівень бізнесу з компанією міжнародного класу. Замовте сайт зараз, уникнувши при цьому сумнівних пропозиції від некомпетентних виконавців.

Изображение на карте - Сумской области
Главный офис компании
54 секунди на знайомство

50+

Штатних фахівців

350+

Проектів

3

Офіса

6

років у бізнесі

Чому вам потрібно обрати нас ?

Гнучкість Співправці

Дві моделі розрахунків за виконану роботу над проектом: фіксована оплата праці та погодинна оплата розробникам.

Штатні спеціалисти

Між співробітниками є тісний і оперативний зв'язок оскільки вони працюють безпосередньо в офісі. Такий підхід прискорює процес роботи над проектом і гарантує якісний результат.

Першокласний менеджмент

Менеджер, що виділяється на кожен проект, завжди готовий вислухати побажання замовника і реалізувати їх в проекті.

Кейс "Лгига Смеха"
 
use cases

Офіційний сайт для гумористичного шоу - "Ліга Сміху"

Сайт містить не тільки всю інформацію про ліги  і команди  за весь період існування телепередачі, але і дозволяє пройти онлайн-реєстрацію на участь в нових сезонах Ліги Сміху новим командам.

Кейс " Госпожа Яновская"
 
use cases

Магазин виробника одягу

Офіційний сайт виробника текстильної продукції бренду "Пані Яновська". Функціональний інтернет-магазин з розширеними можливостями особистого кабінету

Этапи розробки:

Обговорення із замовником функціоналу майбутнього сайту;

Створення технічного завдання та прототипування;

Підписання документації та внесення замовником передоплати;

Робота над проектом: дизайн, верстка, програмування;

Запуск і налагодження ресурсу, виявлення неполадок;

Полугодовая гарантия на работу сайта.

Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

Станіслав Сичов

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом