register

Створення сайтів Ужгород

Наша компанія - це спеціалізована студія веб-розробки. Ми більше 6 років займаємося наданням послуг зі створення сайтів і програмних продуктів, і знаємо все про цю сферу. Створення сайтів Ужгород - це масштабний багатофункціональний портал, інтернет-магазин, корпоративний сайт, landing-page, промо-сайт або індивідуальні проекти.

...читати повністю

Ми працюємо з різними категоріями замовників по створенню сайтів Ужгород:

  • держструктурами і національними, державними підприємствами;
  • приватними фірмами, представниками малого та середнього бізнесу, торговими мережами;
  • веб-агентствами, рекламними компаніями.

Будемо раді допомогти з розробкою інформаційного ресурсу відповідно до ваших потреб. На створення сайту Ужгород - ціна доступна. Ваші інвестиції будуть повністю виправдані і принесуть швидкий результат.

Розробка сайтів Ужгород

Всі роботи по створенню сайтів в Ужгороді вже включають необхідні сервіси, які затребувані багатьма замовниками. Вам не доведеться пояснювати дрібниці і технічні деталі - ми відразу обговорюємо ваше замовлення і розуміємо суть і цілі підприємства.
Вибирайте нас для розробки сайту та інформаційного забезпечення бізнесу. Ми готові прийняти в роботу вже наявний сайт, адаптувати його під сьогоднішні потреби. Наші розробники наповнять ресурс новими технічними можливостями - оновлять дизайн, додадуть нові меню і розділи, підключать необхідні модулі. Але найефективнішим рішенням буде створення сайтів Ужгород з нуля, якщо потрібно підготувати масштабний ресурс з CRM-системою і особистим кабінетом.

Вам потрібно терміново створити новий сайт під ключ ? Звертайтеся до нас, в Web Case ! Ми виконуємо всі види робіт по розробці сайтів Ужгород і пропонуємо кращу якість за доступною ціною.

Створення сайтів Ужгород, - це вірний вибір в умовах конкуренції. Ми виконуємо проекти будь-якого масштабу - від великих корпоративних порталів до посадочних сторінок.

Щоб замовити створення сайтів Ужгород - зателефонуйте нам і розкажіть про свої побажання, телефон і контакти доступні на сайті. Будемо раді проконсультувати і обговорити проект!

Изображение на карте - Ужгородской области
Главный офис компании
54 секунди на знайомство

50+

Штатних фахівців

350+

Проектів

3

Офіса

6

років у бізнесі

Ми надаємо Замовнику на вибір дві моделі роботи: фіксована вартість і погодинна оплата . Перша модель підходить для тих, хто хоче дотримуватися початкового узгодженого бюджету та термінів реалізації. Друга модель ідеально підходить для розробки високонавантажених сервісів, складних сайтів, стартапів.

Як правило, у таких проектів немає чіткого шляху розвитку і їм завжди потрібно пристосовуватися до змін: тестувати, допрацьовувати, ще раз тестувати і отримувати на виході той продукт, який потрібен їм і користувачам.

За 6 років ми сформували штатний відділ front & back-end розробки, тому всі правки і зміни вносяться максимально оперативно. Досвідчені project-менеджери курирують проект, організовують кожного співробітника, мотивують і задають темп роботи.

Кейс "Лгига Смеха"
 
use cases

Офіційний сайт для гумористичного шоу - "Ліга Сміху"

Сайт містить не тільки всю інформацію про ліги  і команди  за весь період існування телепередачі, але і дозволяє пройти онлайн-реєстрацію на участь в нових сезонах Ліги Сміху початківцям командам.

Кейс " Госпожа Яновская"
 
use cases

Магазин виробника одягу

Офіційний сайт виробника текстильної продукції бренду "Пані Яновська". Функціональний інтернет-магазин з розширеними можливостями особистого кабінету

Етапи роботи:

Обговорення завдань і функцій майбутнього сайту, вибір відповідного рішення для його реалізації;

Складання докладного технічного завдання. Точна і уважна розробка тз для сайту - 100% гарантія результату;

Узгодження всіх нюансів, підписання договору, внесення першої передоплати, відповідно до обраної моделі;

Запуск роботи над проектом по всім затвердженим етапах. В процесі роботи можуть вноситися зміни - ми завжди на зв'язку;

Тестова перевірка роботи сайту та його запуск. Ви зможете самі управляти контентом ресурсу, оновлювати його в будь-який момент;

Замовник користується сайтом протягом 6 місяців з гарантійним усуненням неполадок.

Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

Станіслав Сичов

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом