register

Розробка сайтів в в Запоріжжі

МИ ЕКОНОМИМО ЧАС І ПІДВИЩУЄМО ЕФЕКТИВНІСТЬ ВАШОЇ КОМПАНІЇ

Главный офис компании
54 секунди на знайомство

50+

Штатних фахівців

350+

Проектів

3

Офіса

6

років у бізнесі

Переваги роботи з нами:

Різні варіанти формування вартості

1. Фіксована вартість характеризується точно встановленим бюджетом і термінами виконання. Перевага такого співробітництва - досягнення професійного результату при відносно невеликих витратах, адже перелік конкретних дій по розробці сайтів Запоріжжя, ціна якого вже затверджена, не розростеться і не зменшиться. Фіксована вартість підходить для типових сайтів, наприклад інтернет-магазинів і корпоративних сторінок. 2. Погодинна оплата увазі розкладання роботи на відрізки, що дозволяють оцінити проміжні результати і визначити подальші дії. Розробка сайтів в Запоріжжі за такою схемою підходить для творчих проектів, для яких важливо знаходити нові ідеї і нестандартні рішення в процесі роботи. Також погодинна оплата ідеальна для замовників, які не мають чіткого і остаточного уявлення про те, як буде виглядати сайт.

Розробка під ключ

Наявність штатних співробітників виключає форс-мажори, пов'язані з пропажею виконавців, що часто буває при співпраці з фрілансерами. Також це дозволяє швидко вносити зміни, не відступати від технічного завдання і загального задуму і в цілому дотримуватися обумовлені терміни на створення сайтів в Запоріжжі.

Координування роботи проект-менеджером

Це дозволяє клієнтам спілкуватися з однією людиною замість трьох-чотирьох, оперативно вирішувати виникаючі завдання, бути в курсі стадії роботи, а співробітники студії отримують можливість глибоко занурюватися в проект, не відволікаючись на адміністративні моменти.

Індивідуальний підхід

До кожного проекту підходимо індивідуально, використовуючи тільки найкращих практики.

Кейс "Лгига Смеха"
 
use cases

Офіційний сайт для гумористичного шоу - "Ліга Сміху"

Сайт містить не тільки всю інформацію про ліги і команди за весь період існування телепередачі, але і дозволяє пройти онлайн-реєстрацію на участь в нових сезонах Ліги Сміху початківцям командам.

Кейс " Госпожа Яновская"
 
use cases

Магазин виробника одежі

Офіційний сайт виробника текстильної продукції бренду "Пані Яновська". Функціональний інтернет-магазин з розширеними можливостями особистого кабінету

Этапи роботи

Формування  цілей і формування концепції майбутнього сайту;

Складання ТЗ на створення сайту Запоріжжя і формування прототипів сторінок;

Складання кошторису та прогнозування термінів, необхідних на створення сайтів в Запоріжжі і укладення договору;

Здійснення узгоджених робіт: верстка, програмування, наповнення;

Налагодження та тестування роботи сайту, запуск сайту;

Навчання замовника адмініструванню, допомога і консультування протягом 6 місяців.

Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

Станіслав Сичов

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ

Розробка сайтів Запоріжжя

Наша студія займається створенням сайтів в Запоріжжі . Основна характеристика нашої роботи - доцільність, орієнтованість під завдання конкретного бізнесу. Підходячи до розробки чергового проекту, ми акумулюємо весь отриманий досвід і разом з цим підключаємо творчі ресурси.

Наша студія вибудовує взаємовигідні співпраця з клієнтами і готова запропонувати адекватні ціни, індивідуальний підхід і оперативність. Ми дорожимо своєю репутацією і тому не допускаємо до розробки проектів випадкових людей. Замовте розробку сайту в Запоріжжі по телефону або email та переконайтеся в нашому професіоналізмі.

Договором можуть бути передбачені додаткові етапи по розробці сайту (Запоріжжя, Запорізька область), наприклад, підключення інструментів Google і Яндекс, копірайтинг, додавання різних видів контенту і т.д.

Створення сайтів Запоріжжя: ціни

Вартість залежить від безлічі факторів. Вона складається з необхідних тимчасових витрат фахівців, складності проекту, наявності додаткових послуг (просування, контент). Якщо для вас актуально створення сайтів - Запоріжжя : ціни, терміни, особливості роботи, - зателефонуйте нам по телефону, скористайтеся формою зворотного зв'язку або адресою електронної пошти.

Замовте розробку сайтів Запоріжжя в нашій студії, щоб отримати сучасний, орієнтований на цільову аудиторію і ефективний веб-ресурс для бізнесу.

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом