register

СТВОРЕННЯ САЙТУ ЗНАЙОМСТВ

РАЗОМ ПРОЙДЕМО ШЛЯХ ВІД ІДЕЇ ДО ЗАПУСКУ

РОЗРОБКА САЙТУ ЗНАЙОМСТВ

Розробка сайту знайомств - це безпрограшний спосіб створити стабільно прибутковий проект. Люди завжди будуть зацікавлені в тому, щоб знайти свою другу половинку, і саме з цієї причини всесвітньо відомі сайти знайомств (наприклад, такі, як Badoo) щомісяця збирають близько 45 млн. Унікальних відвідувачів. Нижче ми поговоримо про те, який функціонал включають в себе подібні сайти, а також про те, за рахунок чого можна їх монетизувати.

...читати повністю

Замовити сайт знайомств

Ви вже який день безрезультатно переглядаєте результати пошукової видачі на запити на зразок: "замовити сайт знайомств", "створення сайту знайомств ціна ", "які функції необхідно пропрацювати при створенні сайту знайомств з нуля"? Наша команда WebCase спеціалізується на розробці сайтів знайомств. Ми створимо для вас високомасштабуєме рішення, яке впорається з будь-яким навантаженням користувачів. Крім того, при бажанні, ми задіємо при створенні сайту знайомств передові технології і підходи, на зразок нейронних мереж (для оптимізації пошукової системи), геопозиціонування (для реалізації опції "люди, що знаходяться поблизу вас").

Від чого залежить ціна на сайт

Формування вартості залежить безпосередньо від технічного завдання. Правильно розроблене ТЗ на сайт дозволить розробникам гранично точно оцінити проект, а Вам не переплачувати за непотрібний функціонал. В створення ТЗ входить протототипування майбутнього сайту. Прототип допоможе дизайнеру максимально вірно намалювати макети і зрозумілі цілі і бажання клієнта. Будемо раді новим цікавим проектам по створення сайту . Ми готові привносити в Ваш проект нестандартні і складні рішення.

РОЗРОБКА САЙТУ ЗНАЙОМСТВ:
НЕОБХІДНИЙ НАБІР ФУНКЦІЙ:

01

ЗРУЧНИЙ ПОШУК

Вкрай бажано опрацювати в функції пошуку максимально можливу кількість фільтрів, щоб користувачі сайту знаходили саме тих, хто максимально підходить під їх запити. Можливість шукати анкети по таких фільтрах:

 • пошук по ID;
 • Фільтр по країні, віком, статусом (онлайн / оффлайн), іншим характеристикам;
 • висновок превью анкет. Пагінація
02

Інтерфейс для багатьох користувачів

Сайт знайомств має на увазі кілька типів користувачів:

 • суперадмін;
 • кабінет агентства (воно виступає в ролі посередника між жінками і чоловіками);
 • оператор vs перекладач (бере участь в спілкуванні між чоловіком і жінкою, якщо є мовний бар'єр);
 • профіль чоловіків;
 • профіль жінок.
03

ОНЛАЙН-ЧАТ И ВІДЕОЧАТ

Це платні функції. Бажано пропрацювати відправку як публічних, так і приватних повіомлень.

Додатковий функціонал:

 • Відправка віртуального подарунка: стікера, відео-урока;
 • Надсилання фіз. подарунка зі звітом про доставку;
 • Замовлення дзвінка на визначений час;
 • Можливість додати дівчину в контакти, а також - до чорного списку (її анкета не буде виводитися в результатах пошуку, в пропозиціях чату, листи від неї не будуть надходити.
04

БАГАТОМОВНІСТЬ

Створення сайту знайомств  вимагає розроблення функціонала багатомовності. Як мінімум, сайт повинен бути переведений на 5 мов для зручності і більшої залученості користувачів;

05

АВТОПІДБІР АКАУНТІВ

В останні кілька років переважна більшість сайтів знайомств включає в себе таку корисну опцію, як автопідбір  акаунтів по геопозіціі і попереднім результатам пошуку. Як правило, ця функція ґрунтується на роботі нейронних мереж;

06

СПІЛЬНОТИ

Чати і спільноти допоможуть знаходити користувачам нових знайомих за інтересами, а це - прямий шлях до підвищення відвідуваності вашого сайту.

Способи монетизації сайтів знайомств:

Відправка листів

Подарунків, стікерів, а також замовлення дзвінка; Отримання приватних фото від дівчат - також платна опція;

Рекламні блоки

Напевно, самий безпрограшний варіант монетизувати сайт - це розмістити на ньому кілька рекламних блоків. Головне, не переборщіть, інакше сайт буде нагадувати рекламну дошку, а не те, що прийнято вважати "популярним сайтом знайомств";

Підняття рейтингу

Для того щоб опинитися в топових позиціях пошукової видачі на вашому сайті, користувачі можуть купити спеціальні переваги. Як правило, право на високий рейтинг здобувається на певний термін (наприклад, на тиждень, місяць або кілька днів);

Преміум акаунти

Преміум-акаунт - це акаунт, який надає своїм власникам список привілеїв, недоступних для інших користувачів вашого сайту знайомств. Це можуть бути дані по результатам пошуку його профілю (наприклад, користувач може дізнатися, хто і коли переглядав його профіль), додаткові опції пошуку (наприклад, деякі специфічні фільтри), а також доступ до специфічного функціоналу, наприклад, до того ж відеочату;

Платна реєстрація

І, нарешті, платна реєстрація. Це самий тривіальний спосіб отримати вигоду від розробки сайту знайомств. Майте тільки на увазі, що перш, ніж призначати вартість за за право користування вашими послугами, потрібно подумати, чи готові вони будуть заплатити за це.

CRM для агентства знайомств

Система по роботі з клієнтами та управління персоналом

Мета:

 • Автоматизація всіх основних бізнес-процесів компанії.
 • Організація роботи віддалених співробітників в єдиному хмарному інтерфейсі

Як їх досягли:

Для вирішення поставленого завдання весь сайт був розділений на кілька основних категорій: база клієнтів, звіти по роботі співробітників, управління роботою (календар, завдання, навчання) і допоміжні розділи.

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

Станіслав Сичов

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ
54 секунди на знайомство

40+

Штатних фахівців

350+

Проектів

3

Офіса

6

років у бізнесі

Стек технологій

Маючи багаторічний досвід веб розробки, ми консультуємо наших клієнтів в тому, які технології можуть позитивно вплинути на їх бізнес.

№1

Python №1 в світі по рейтингу PYPL от GOOGLE

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом