register

СТВОРЕННЯ САЙТУ ЗНАЙОМСТВ

РАЗОМ ПРОЙДЕМО ШЛЯХ ВІД ІДЕЇ ДО ЗАПУСКУ

РОЗРОБКА САЙТУ ЗНАЙОМСТВ

Розробка сайту знайомств - це складний тип веб-проектів, розробку якого слід починати з написання технічного завдання, в якому буде повний опис всього необхідного функціоналу сайту. Це дасть можливість розробити правильної архітектури проекту, що призведе до створення стабільно працюючого сайту знайомств.

При створенні сайту знайомств, використовуючи лише тільки готові рішення неможливо реалізувати весь функціонал проекту і виділитися серед конкурентів. Тому ми пропонуємо нашим клієнтам створення "сайту з нуля" тобто індивідуально спроектованого під ваші бізнес-ідеї. Наша команда зможе реалізувати будь-який функціонал, наскільки складним би він не був.

Чому варто довірити створення сайту знайомств WEBCASE

1. Розробка
під ключ
Логотип для функционала 12

У нашому штаті працюють всі фахівці, які потрібні для розробки сайту знайомств. Ми зможемо розробити для вас як веб-версію вашого сайту знайомств так і мобільний додаток.

2. Спеціалізація на
складних проектах
Логотип для функционала 1

Комплексні проекти - це наша головна спеціалізація. Ми виконали понад 100 складних проектів таких як: ERP, CRM сервіси по автоматизації на підприємствах, SAAS платформи.

3. Робимо фокус
на бізнес цілях
Логотип для функционала 5

Ми не прагнемо розробляти проект заради проекту, ми хочемо допомагати реалізовувати складні веб-додатки для наших клієнтів. Ми фокусуємося на ваших бізнес-цілях. Для кожного проекту ми складаємо KPI, щоб відстежувати результати вашого проекту.

4. Маємо різні
моделі оплати
Логотип для функционала 6

Ми надаємо нашим клієнтам гнучку форму оплати за проект. Ви можете вибрати фіксовану або ж погодинну модель. Фіксована вартість підходить для стандартних проектів, погодинну оплату краще використовувати для комплексних проектів.

5. Підтримка для
для вашего проекту
Логотип для функционала 9

Після запуску вашого сайту знайомства, ми проконтролюємо щоб веб-додаток працював стабільно і без помилок. Після введення проекту в роботу, ми візьмемо на себе навчання вашого персоналу.

6. Гнучка система
контролю
Логотип для функционала 10

Зручна система контролю. Кожний проект ми поділяємо на спринти щоб, вам було зручніше його контролювати і відслідковувати кожен етап і вносити зміни в ваш сайт.

Переваги розробки сайту знайомств з нуля

Iндивідуальна
розробка

Створення сайту знайомств з нуля дає можливість розробити функціонал будь-якої складності для вашого сайту, на відміну від коробкових рішень.

Широка можливість монетизації

Кастомна розробка дозволяє додати на вашому сайті кілька каналів монетизації. Крім розміщення банерної реклами на сайті, ви зможете продавати преміум пакети для користувачів.

Особистий
кабінет

На сайті слід реалізувати 3 типи особистих кабінетів: для дівчат, для чоловіків і для агентств. У більш складному і конкурентному варіанті, слід передбачити додаткові кабінети для різних ролей співробітників агентств: менеджерів / перекладачів.

Онлайн чат
для користувачів

Обов'язковий атрибут сучасного сайту знайомств. Слід передбачити як особисте спілкування так і 3х сторонне, і анонімне. Більшість сайтів до чату підключають платні відео-дзвінки.

Масштабованість
проекту

При розробці сайту знайомств ми забезпечуємо можливість розробки додаткового функціонала. Це стає можливим завдяки проектування вашого застосування в вигляді веб сервісної архітектури.

Унікальний
UX-дизайн

При створенні сайту для знайомств, ми здійснюємо маркетинговий аналіз вашої ніші. Після цього ми розробляємо брендовий дизайн з максимально зручним інтерфейсом для користувачів.

Способи монетизації сайтів знайомств:

1. Відправка листів

Подарунків, стікерів, а також замовлення дзвінка або отримання приватних фото від дівчат - також платна опція.

2. Рекламні блоки

Напевно, самий безпрограшний варіант монетизувати сайт - це розмістити на ньому кілька рекламних блоків. Головне, не розмішати велику кількість оголошень, інакше сайт буде нагадувати рекламну дошку, а не те, що прийнято вважати "популярним сайтом знайомств".

3. Збільшення рейтингу

Для того щоб опинитися в топових позиціях пошукової видачі на вашому сайті, користувачі можуть купити спеціальне переваги. Як правило, право на високий рейтинг здобувається на певний термін (наприклад, на тиждень, місяць або пару днів).

4. Преміум аккаунти

Преміум-аккаунт - це акаунт, який надає своїм власникам список привілеїв, недоступних для інших користувачів вашого сайту знайомств. Це можуть бути дані по результатам пошуку його профілю (наприклад, користувач може дізнатися, хто і коли переглядав його профіль), додаткові опції пошуку (наприклад, деякі специфічні фільтри), а також доступ до специфічного функціоналу, наприклад, до того ж відеочату.

5. Платна реєстрація

І, нарешті, платна реєстрація. Це самий тривіальний спосіб отримати вигоду від розробки сайту знайомств. Майте тільки на увазі, що перш, ніж призначати вартість за право користування вашими послугами, потрібно подумати, чи готові вони будуть заплатити за це.

Монетизація

Головним функціоналом при розробці сайту-знайомств виступає можливість монетизації. Сайти знайомств, як правило, мають велику кількість каналів доходу. Для цього ми проектуємо спеціальні модулі які дозволять як розміщувати так і управляти каналами монетизації. Ви зможете:
 • встановлювати ціну за відправку листів, підняття рейтингу;
 • налаштовувати формат, місце і час показу рекламних банерів.
Функционал- монетизация

Комунікація

Сайт знайомств зобов'язаний надавати зручну комунікацію для співрозмовників. Для цього ми розробимо багатофункціональний онлайн-чат. Ваші користувачі зможуть:

 • вести переписку;
 • обмінюватися файлами
 • відправляти подарунки
 • здійснювати онлайн дзвінки
Функционал - комуникация

Зручний пошук

Для того щоб зробити процес пошуку більш зручним і швидким, ми створимо функціонал фільтрації з пошуку партнера по інтересам, віку, місцем розташування. На вашому сайті знайомств ми впровадимо алгоритми оптимізації запитів. Дані алгоритми аналізуватимуть текст і видають найбільш відповідний результат.
Функционал - поиск партнера

Локальні платіжні системи

Збільшення кількості способів оплати за преміальні послуги, дозволить зробити оплату для ваших користувачів максимально зручною і комфортною. Ми підключимо:
 • Visa & amp; Mastercard;
 • PayPal;
 • Payoneer.
Подключение платежных систем

РОЗРОБКА САЙТУ ЗНАЙОМСТВ:
НЕОБХІДНИЙ НАБІР ФУНКЦІЙ:

01

ЗРУЧНИЙ ПОШУК

Вкрай бажано опрацювати в функції пошуку максимально можливу кількість фільтрів, щоб користувачі сайту знаходили саме тих, хто максимально підходить під їх запити. Можливість шукати анкети по таких фільтрах:

 • пошук по ID;
 • фільтр по країні, віком, статусом (онлайн / оффлайн), іншим характеристикам;
 • висновок превью анкет;
 • пагінація.
02

Інтерфейс для багатьох користувачів

Сайт знайомств має на увазі кілька типів користувачів:

 • суперадмін;
 • кабінет агентства (воно виступає в ролі посередника між жінками і чоловіками);
 • оператор vs перекладач (бере участь в спілкуванні між чоловіком і жінкою, якщо є мовний бар'єр);
 • профіль чоловіків;
 • профіль жінок.
03

ОНЛАЙН-ЧАТ И ВІДЕОЧАТ

Це платні функції. Бажано пропрацювати відправку як публічних, так і приватних повіомлень.

Додатковий функціонал:

 • Відправка віртуального подарунка: стікера, відео-урока;
 • Надсилання фіз. подарунка зі звітом про доставку;
 • Замовлення дзвінка на визначений час;
 • Можливість додати дівчину в контакти, а також - до чорного списку (її анкета не буде виводитися в результатах пошуку, в пропозиціях чату, листи; від неї не будуть надходити.
04

БАГАТОМОВНІСТЬ

Створення сайту знайомств  вимагає розроблення функціонала багатомовності. Як мінімум, сайт повинен бути переведений на 5 мов для зручності і більшої залученості користувачів.

05

АВТОПІДБІР АКАУНТІВ

В останні кілька років переважна більшість сайтів знайомств включає в себе таку корисну опцію, як автопідбір  акаунтів по геопозіціі і попереднім результатам пошуку. Як правило, ця функція ґрунтується на роботі нейронних мереж.

06

СПІЛЬНОТИ

Чати і спільноти допоможуть знаходити користувачам нових знайомих за інтересами, а це - прямий шлях до підвищення відвідуваності вашого сайту.

Запис на консультацію з технічним фахівцем

Розберемо, який функціонал необхідний саме для вашого сайту знайомств. Складемо план розробки для запуску проекту.

Мобільна адаптація

Більше половини користувачів будуть відвідувати веб сайт знайомств з мобільних пристроїв. Тому кожен наш сайт ми проектуємо за принципом MOBILE FIRST. Першим етапом при розробці вашого сайту, буде створення мобільної версії, а після цього буде здійснюватися верстка головної версії - для персональних комп'ютерів.
Адаптация сайта знакомств для мобильных устройств

Що впливає на вартість створення сайту знайомств

1. Кількість інтеграцій

Час розробки вашого проекту, буде залежати від кількості необхідних інтеграцій. Наша команда зможе виконати всі необхідні інтеграції для вашого сайту.

2. Необхідний функціонал

Вартість створення сайту знайомства буде залежати від кількості функцій, які потрібно буде розробити для вашого сайту.

3. Элементи дизайну

Сайт знайомств дуже конкурентна ніша, для цього важливо подбати, щоб ваш сайт виділився серед інших. Для цього ми розробимо ваш сайт відповідно до все UX тенденцій в цій ніші. Витрати понесені на дизайн будуть залежати від кількості елементів, які потрібно буде зробити дизайнеру.

4. Мобільний додаток

Для більшого залучення і зручності користувачів варто розробити мобільний додаток. У нашій команді є всі необхідні фахівці які розроблять ваш додаток як для Andorid так і IOS.

5. Багатомовніcть

Чи хочете ви розробити ваш сайт тільки для одного мовного регіону або хочете щоб вашим сайтом могли користуватися люди з інших країн.

6. Дедлайн

Створення сайту-знайомств відноситься до класу складних веб проектів. Стислі терміни можуть вплинути на вартість створення сайту, через те що в розробці буде задіяно декілька команд розробників.

создание сайта

Етапи створення сайту знайомств

 • Складання технічного завдання. Аналізуємо вашу нішу. Складаємо технічне завдання в якому прописуємо необхідні елементи, які потрібно створити для вашого сайту. Виробляємо первинний аналіз вартість проекту і фіксуємо його в договорі.
 • Розробка прототипу. Створення прототипу дозволяє продемонструвати як буде виглядати майбутній сайт-знайомств. На цьому етапі замовник може проаналізувати, які модулі потрібно додатково розробити або не використовувати на сайті.
 • Дизайн сайту. Цей етап супроводжується розробкою користувальницького інтерфейсу. Веб-дизайнер створює колірні схеми, логотипи та інші візуальні елементи для створення бренду навколо вашого сайту.
 • Програмування сервісу. Даний етап охоплює створення користувальницької і серверної частини проекту. Під час цього етапу, наша команда розробників втілює весь майбутній функціонал для роботи вашого сайту.
 • Тестування проекту. На цьому етапі ми проводимо фінальний контроль всього проекту, щоб кожен модуль вашого сайту працював як єдине ціле, без технічних помилок і зависань сторінок.
 • Постпроектна підтримка. Після завершення етапу тестування, ми переносимо ваш сайт на хостинг. Для успішного управління вашим сайтом, ми навчаємо ваш персонал роботі з адміністративною панеллю і здійснюємо постпроектну підтримку вашого сайту.

CRM для агентства знайомств

Система по роботі з клієнтами та управління персоналом

Мета:

 • Автоматизація всіх основних бізнес-процесів компанії.
 • Організація роботи віддалених співробітників в єдиному хмарному інтерфейсі.

Як їх досягли:

Для вирішення поставленого завдання весь сайт був розділений на кілька основних категорій: база клієнтів, звіти по роботі співробітників, управління роботою (календар, завдання, навчання) і допоміжні розділи.

Кейс CRM
Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

Станіслав Сичов

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ
Главный офис компании
54 секунди на знайомство

50+

Штатних фахівців

350+

Проектів

3

Офіса

6

років у бізнесі

Стек технологій

Маючи багаторічний досвід веб розробки, ми консультуємо наших клієнтів в тому, які технології можуть позитивно вплинути на їх бізнес.

№1

Python №1 в світі по рейтингу PYPL от GOOGLE

Розробка сайту знайомств - це безпрограшний спосіб створити стабільно прибутковий проект. Люди завжди будуть зацікавлені в тому, щоб знайти свою другу половинку, і саме з цієї причини всесвітньо відомі сайти знайомств (наприклад, такі, як Badoo) щомісяця збирають близько 45 млн. Унікальних відвідувачів.

Замовити сайт знайомств

Ви вже який день безрезультатно переглядаєте результати пошукової видачі на запити на зразок: "замовити сайт знайомств", "створення сайту знайомств ціна ", "які функції необхідно пропрацювати при створенні сайту знайомств з нуля"? Наша команда WebCase спеціалізується на розробці сайтів знайомств. Ми створимо для вас високомасштабjdfyt рішення, яке впорається з будь-яким навантаженням користувачів. Крім того, при бажанні, ми задіємо при створенні сайту знайомств передові технології і підходи, на зразок нейронних мереж (для оптимізації пошукової системи), геопозиціонування(для реалізації опції "люди, що знаходяться поблизу вас").

Від чого залежить ціна на сайт

Формування вартості залежить безпосередньо від технічного завдання. Правильно розроблене ТЗ на сайт дозволить розробникам гранично точно оцінити проект, а вам не переплачувати за непотрібний функціонал. В створення ТЗ входить прототипування майбутнього сайту. Прототип допоможе дизайнеру максимально вірно зробити макети і зрозуміти цілі і бажання клієнта. Будемо раді новим цікавим проектам по створення сайту . Ми готові привносити в Ваш проект нестандартні і складні рішення.

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом