register

СТВОРЕННЯ КРИПТОВАЛЮТНОЇ БІРЖІ

РАЗОМ ПРОЙДЕМО ШЛЯХ ВІД ІДЕЇ ДО ЗАПУСКУ

СТВОРЕННЯ БІРЖІ КРИПТОВАЛЮТ

Біржа криптовалют - це торговий майданчик для купівлі та продажу криптовалюти і фіатних (наприклад, долари, євро) грошей. Торги відбуваються безпосередньо між користувачами, а основний дохід біржі - це комісія при купівлі / продажу валюти, що стягується з кожного з учасників угоди. Створення кріптовалютною біржі - саме такі запити все частіше з'являються в пошукових системах. Дійсно, криптовалюта набирає популярності з кожним днем, а за курсом біткоіни стежать щогодини.

...читати повністю

Рішення створити кріптовалютну біржу, де користувачі можуть торгувати валютою, обмінюватися їй - це відмінний бізнес-стартап, і сьогодні багато студій веб-розробки з задоволенням візьмуться за подібну роботу. Однак варто пам'ятати, що біржа криптовалют - це не звичайний Лендінгем або корпоративний сайт. Тут все набагато серйозніше.

Зверніть увагу, що вам знадобиться великі розміри сервера, при цьому чим більш криптовалют підключено на сайті, тим більші обсяги як оперативної пам'яті, так SSD-диска і ядер будуть потрібні, а така популярна валюта як біткоіни потягне ще і, як мінімум, 200 Гб сховища (storage), так як розмір ланцюжка блоків уже перевищив 190 Гб і продовжує зростати з кожним днем.

ФУНКЦІОНАЛ КРИПТОВАЛЮТНОЇ БІРЖІ

01

Особовий кабінет

Обов'язкова частина подібного сайту. Усередині свого аккаунта користувач повинен мати можливості:

  • Переглядати власну історію торгів, з можливістю відфільтрувати закриті ордера за датою, по валютних парах.
  • Бачити історію своїх транзакцій (поповнення і виведення коштів). При цьому важливо, щоб кожної транзакції був привласнений статус (наприклад, в очікуванні, успішно чи відхилено)
  • Стежити за власним балансом по кожній валюті з відображенням адрес всіх гаманців користувача на біржі. Зазвичай сюди ж розробники виводять форми для поповнення і виведення коштів.
02

МОДУЛЬ ТОРГІВ НА БІРЖІ

  • Чарти (графіки) , що дозволяють бачити всі коливання курсу валютної пари. Найчастіше для бірж використовують так звані японські свічки і графіки обсягу торгів. Для реалізації краще використовувати готові рішення, наприклад, Tradingview.com, BigCharts.com або Freestockcharts.com
  • Форми для виставлення ордерів купівлі-продажу і біржові склянки , в яких відображаються ставки користувачів, які очікують зустрічного пропозиції. Користувач завжди повинен бачити актуальну картину, тому дуже важливо реалізовувати дану частину торгів з використанням WebSocket - протоколу передачі даних, де обмін інформацією між клієнтом і сервером відбувається безперервно.
  • Історія торгів , тобто вже закритих угод. Користувач повинен мати можливість стежити за статистикою, на основі якої прогнозувати подальшу поведінку ринку, тому дана частина торгів також дуже важлива.
03

ПЛАТІЖНИЙ СЕРВІС

Чим більше кількість кріптовалютних гаманців на біржі , тим більше можливостей ви даєте своїм користувачам, відповідно більшу аудиторію зможете залучити.

До того ж, якщо ви плануєте виходити на міжнародний рівень, то вам доведеться підключати місцеві платіжні системи для кожної країни, що кратно збільшує їх кількість.

Для забезпечення безпеки, швидкості розробки і зручності підтримки, варто виділити цей функціонал в окремий сервіс, який буде інтегруватися з основним проектом через захищений канал передачі даних

Безпека при розробці біржі

Двухфакторна аутентифікація

Найчастіше на біржах криптовалют використовують подвійну перевірку через відправку sms (або email) з унікальним кодом при кожній авторизації на сайті, або підключають такі сервіси як Google Authenticator або Authy

Додаткові заходи безпеки

Надійність біржі буде забезпечувати використання пін-кодів, підключенням можливості холдіювання засобів, а також відстеження IP-адресів, з яких користувач авторизується на сайті;

Захист даних і системи від злому

Для забезпечення внутрішньої безпеки можна рознести сайт на кілька серверів, реалізувати захист від CSRF- і XSS-атак, а також обов'язково впровадити фільтрацію вхідних даних для захисту від SQL Injection.

Митинг в компании
 
use cases

Richamster

Кріптовалютная біржа Richamster.com - це торгова площадка для купівлі та продажу криптовалюти і гривні. Торги здійснюються авторизованими користувачами на території України і світу

Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

Станіслав Сичов

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ
Главный офис компании
54 секунди на знайомство

50+

Штатних фахівців

350+

Проектів

3

Офіса

6

років у бізнесі

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом