register

Створення сайту для поліграфії

Більше 6 років в веб-розробці!

Створення сайту друкарні

Незважаючи на поширення інтернету поліграфічний бізнес продовжує залишатися одним з найскладніших з точки зору конкуренції. Швидкість сучасного життя і безліч нових тенденцій диктують свої умови. Доводиться відмовлятися від товстих прайсів і переходить на новий рівень - створювати сайти привабливі і які запом'ятовуються.

Навантаження на будь-який ресурс, і тим більше комерційний, зашкалює. Менеджерам в такій обстановці необхідно приймати миттєві рішення і встигати відповісти на безліч заявок, багато з яких не несуть подальшої перспективи. У цьому потоці інформації, досить часто, губляться дійсно важливі клієнти.

При створенні сайтів для поліграфії наша компанія враховує всі вхідні фактори отримуючи в результаті продукт, який повністю відповідає поточним реаліям. У разі якщо у вашій друкарні немає свого мережевого ресурсу ми готові вирішити цю проблему.

...читати повністю

Чат-бот як засіб утримання клієнтів

Ціна на мережевий ресурс для друкарні буде залежати від того функціоналу яким планується його оснастити, однак, необхідним компонентом є чат-бот. Якщо сайт оснащений цим модулем, то відвідали його клієнти отримують основну інформацію миттєво. Відсутність необхідності очікування відповіді менеджера кілька годин, часом і днів, в рази підвищує кількість успішних угод.

У модуль вносяться відповіді на всі ключові інформаційні запити стосуються продукції та термінів її виробництва. Оскільки програма повністю інтегрується в адміністративну частину ресурсу, втрата цінної інформації виключена.

 

Як замовити розробку сайту для поліграфії

Зробити це зовсім нескладно, досить скористатися одним із зазначених на нашому ресурсі контактом. Наші менеджери проконсультують вас з усіх поточних питань і складуть попередній бюджет для проекту.

Створення сайту друкарні. Функціонал:

Особистий кабінет

Дозволяє відстежувати статус замовлення, швидко оформляти нові заявки.

Каталог з послугами

Можливість швидко уточнювати наявність необхідного товарного асортименту.

Електронний документооберт

Не потрібно відправляти кур'єрів з підписаними актами здачі-прийому, рахунками-фактурами і накладними.

Популярні питання

Розділ з часто вживаними питаннями. Дозволяє економити час і менеджера, і клієнта.

Акції

Блок з актуальними новинками, цікавими пропозиціями. Використовується як додатковий лід-магніт.

Онлайн-калькулятор

Швидкий розрахунок попередньої вартості замовлення дозволяє заощадити час і нерви менеджерам.

Які проблеми вирішує
створення сайту друкарні:

Завантаженість менеджерів

Щоб забезпечити роботу для виробництва, менеджери повинні виробляти масу прорахунків, холодних і теплих дзвінків, допродаж. При цьому важливо коректно передавати дані до відділу постачання та в виробництво. Створення сайту для поліграфії допоможе ефективно впоратися з таким потоком роботи.

Довгі переговори з клієнтом

Вони забирають багато часу, причому не завжди увінчуються успіхом (клієнт висилає заявку на розрахунок, чекає відповіді, просить порахувати інші варіанти, а сам паралельно спілкується з конкурентами). Зручний сайт з чат-ботом допоможе швидко обробляти вхідні запити.

Велика конкуренція на ринку

Зручний сайт і оперативна реакція на запит - це серйозні аргументи на вашу користь. Чітко складене ТЗ створення сайту друкарні дозволить зробити сайт, який вирішить ці проблеми.

" ROZDRUK" лого для сайта
 
use cases

Rozdruk - сервіс для віддаленого друку

Сервіс дозволяє друкувати документи, фотографії в будь-якій точці міста, не виходячи з дому. Всього кілька кліків для завантаження документа. Сплачуйте онлайн і забирайте роздрукований файл у зручний для вас час.

Ноутбук

Розробка сайтів поліграфії Україна: етапи роботи

  • Попереднє обговорення концепції
  • Розробка ТЗ на створення сайту друкарні
  • Оцінка складності, вартості та термінів, необхідних на реалізацію
  • Підписання договору, внесення передоплати
  • Виконання робіт зі створення сайту
  • Запуск і тестування системи
  • Супровід протягом 6 місяців після здачі проекту
Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

Станіслав Сичов

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ
Главный офис компании
54 секунди на знайомство

50+

Штатних фахівців

350+

Проектів

3

Офіса

6

років у бізнесі

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом