register

Створення сайту
на WordPress

Понад 7 років досвіду розробки на WordPress!

Розробка сайту на wordpress

«WordPress» - одна з найпопулярніших CMS серед розробників. При проектуванні цього движка основний упор робився на ведення невеликих блогів. Вартість цих WEB сайтів була практично нульова. Однак зі зростанням популярності платформа була розширена безліччю функцій.

Поступово до движку прикручували все нові модулі і створювали нові теми для поліпшеного управління ресурсом. Тепер це справді універсальний інструмент, за допомогою якого можна створити сайт будь-якого рівня складності. Ми готові Вам допомогти в розробці сайту будь-якої складності від візитки на одній сторінці, до великого торгового або корпоративного порталу. При цьому по ціна створення таких web сайтів залежить від виконавців:

...читати повністю
  1. 7500 грн - 20 000 грн - Фрілансери. Низька вартість, часто компенсується недбалим виконанням і високими ризиками незавершення проекту. Сплачуйте за фактом і обов'язково читайте відгуки.
  2. 20 000 грн - 75 000 грн - Локальні веб-студії. Оптимальне спыввыдношення ціна- якість, робота, як правило проводиться за договором, компанія є юридичною особою з усією повнотою відповідальності. Оплата може бути 50/50 або по передоплаті, звертайте увагу на портфоліо , як свідчення досвіду.
  3. 75 000 грн - Брендові компанії. У них в портфелі повинні бути нагороди з міжнародних конкурсів. Працюючи з ними ви отримуєте не тільки сайт, але і частинку їх успіху, як тих хто розробив цей сайт. Важливо враховувати, чи знайома ваша цільова аудиторія з успіхами студії, чи вагомо це для неї.

Побудова з чистого аркуша

CMS «WordPress» є безкоштовним, і безліч тем для нього, а також доповнення, також безкоштовні. Однак багато таких рішень залишають бажати кращого за якістю, при цьому до самої CMS претензій немає. Вартість створення професійних рішень часом досягає 200 000 грн. і відлякує новачків. З цієї причини деякі намагаються самостійно створити сайт на Вордпресс, зробити первинне налаштування, ціна при цьому не буде "кусатися".

Тим часом, щоб скористатися всіма можливостями, які пропонує ця платформа, необхідно розбиратися в програмуванні і безлічі супутніх речей. Не всім таке заняття під силу і одним з виходів стає звернення до професійних розробникам.

Наші фахівці здатні створити дійсно унікальний ресурс максимально «заточений» під конкретні вимоги замовника. Ми допоможемо створити ресурс на Вордпресс для інтернету. Вартість робіт при цьому буде залежати від складності поставлених завдань, необхідність наповнення додаткової настройки сервера і буде закріплена в договорі.

Професійна команда

Наша компанія зробить сайт будь-якої складності на цій популярній платформі. Звернення до нас має очевидні плюси:

  • дизайнери створюють трендові і зручні інтерфейси
  • професійні розробники, які здійснюють верстку будь-якої складності;
  • програмісти міжнародного класу;
  • відмінне знання всіх особливостей платформи;
  • реалізація унікальних плагінів і тем.

Перераховувати можна і далі, але вже стає очевидним, що Ваша заявка дозволить створити професійний ресурс з максимальною функціональністю.

Вартість створення сайту

Ми реалізуємо недорогі ВЕБ сайти на «WordPress» в найкоротші терміни. Звернувшись до наших менеджерів і виклавши свою концепцію сайту, ви отримаєте попередні розрахунки. Остаточно визначити ціна сайту можна буде після ретельного вивчення всіх вимог, що пред'являються до майбутнього ресурсу в тому числі з управління ім.

Однак можемо заспокоїти - вартість складається з обсягу тільки реальної роботи. Кожен рядок коду, написаний нашими програмістами, кожен дизайн, створений дизайнерами, несе функціональне навантаження. Ми ставимо перед собою основну мету - створення максимально ефективних ресурсів в необхідний термін. При такому підході роздувати сайт марними доповненнями просто нераціонально. Залиште заявку в формі, що внизу, і ми відповімо на всі Ваші питання, при необхідності допоможемо скласти Бриф.

Які сайти ми створюємо на WordPress?

Корпоративний сайт

Корпоративні - це найчастіше максимально кастомізовані інтернет майданчики, які використовуються компаніями для самопрезентації на просторах інтернету. Вони включають в себе кілька розділів, що дещо ускладнює процес розробки.

Портал для новин

Вордпресс підходить і для створення новинних порталів - благо, тут ви знайдете ряд тем для формування максимально зручною і інтуїтивно навігації користувачів.

Інтернет-магазин

За допомогою Вордпресс ви зможете побудувати і невеликий інтернет-магазин . Зокрема, багато всесвітньо відомі бренди вибрали саме цей движок для побудови своїх комерційних рішень.

сайт-каталог

Каталоги  служать для ознайомлення клієнтів з особливостями продукції або послугою, яку продає компанія. Ці сайти з добре відпрацьованої навігацією, яка повинна допомогти знайти потрібне за 2-3 кроки.

landing-page

Це, як правило, односторінкові html сторінки, які вміщують в себе мінімум інформації - як правило, тільки тієї, яка необхідна відвідувачеві для здійснення покупки або ознайомлення з продуктом або брендом.

Блог

Блоги - це те, заради чого спочатку і був створений CMS WordPress. Тому тут ви знайдете масу тим і плагінів, які дозволять вам створити не просто рядовий онлайн-щоденник, а комерційний продукт, що приносить гроші

Чому варто довірити
WordPress розробку нам?

Персональні модулі

Найчастіше готових плагінів буває недостатньо для реалізації задуманого функціоналу. Ми готові розробити власні модулі для вашої системи.

Використання WordPress по максимуму

Більшість клієнтів стикаються з тим, що програмісти не можуть реалізувати ті або інші функції на Вордпресс, наприклад, повноцінний особистий кабінет, інтернет-магазин або інтегрувати сайт зі стороннім сервісом, але якщо Ви довіряєте роботу нам, то ми реалізуємо будь-який функціонал, який тільки можливий на даній CMS.

Новітні технології

Ми завжди використовуємо останню версію CMS WordPress і Php. Це дуже важливо для забезпечення безпеки системи і коректності роботи сайту в подальшому.

Штатний відділ WordPress програмістів

Всі роботи ми виконуємо в нашому офісі в дружному колективі, що дозволяє гарантувати якість, швидкість і експертизу. На проект виділяється project-менеджер, який завжди залишається на зв'язку для вирішення виникаючих питань.

КЕЙС "ЖИТОМИРСЬКА ОДА"

Мета:

Розробити інформаційний ресурс,який буде надавати актуальну інформацію про останні новини обласної державної адміністрації

Рішення:

В процесі розробки врахували всі побажання клієнта і розробили інформаційний ресурс з пошуком по різному типу контенту інтерактивним календарем для швидкого знаходження новин за певною датою

Кейс

КЕЙС "ЛІГА СМІХУ"

Мета:

Розробити інформаційний сайт для cтудії квартал 95

Рішення:

Розробили ресурс, який містить не тільки всю інформацію про ліги і команди за весь період існування телепередачі, але і дозволяє пройти онлайн-реєстрацію на участь в нових сезонах Ліги Сміху початківцям командам

Кейс

КЕЙС "КОЛОС"

Мета:

Розробити корпоративний сайт

Рішення:

Розробили сайт згідно з усіма вимогами клієнта. Дизайн сайту був виконаний у фірмовому стилі команди, для користувачів розробили зручне навігаційне меню, яке допомогає фанатам даної команди легко орієнтуватися на сайті

Разработанный сайт для футбольной команды
Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

Станіслав Сичов

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ

Стек технологій

Маючи багаторічний досвід веб розробки, ми консультуємо наших клієнтів в тому, які технології можуть позитивно вплинути на їх бізнес.

№1

Python №1 в світі по рейтингу PYPL от GOOGLE

CMS WordPress - одна з найпопулярніших в світі. Адміністративна панель дуже проста у використанні і зрозуміла навіть людям, які не знайомі з html-розміткою. У зв'язці з html і WordPress і ми використовуємо такі технології: PHP, My SQL, JavaScript.

Для складних і нестандартних рішень більше підійде такий стек: Python / Django , Postgre SQL, Vue.JS.

Ми маємо більше 6 років досвіду роботи з WordPress, що дозволяє нам реалізовувати сайти на професійному рівні.

Ми адаптуємо CMS під потреби Вашого бізнесу, завдяки своєму досвіду.

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом