register

СТВОРЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ

РАЗОМ ПРОЙДЕМО ШЛЯХ ВІД ІДЕЇ ДО ЗАПУСКУ

СТВОРЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ З НУЛЯ

Створення соціальної мережі - заняття в 9 з 10 випадків перспективне. Люди все частіше виявляються прикутими до мобільних гаджетів, тому не дивно, що і спілкування вони шукають там же. Не секрет, що це прибуткова справа. Ми розповімо про створення своєї соціальної мережі з нуля і про розробку веб-сервісів, які можуть виявитися актуальними в межах подібного веб-ресурсу.

...читати повністю

Створення соціальної мережі з нуля: нюанси технічної реалізації

Витрати на створення соціальної мережі безпосередньо залежать від способу її розробки. Так, бюджетним варіантом вважається вибір готових платформ, які після нетривалого налаштування і кастомізації (примітно, що їх цілком під силу виконати і без участі розробників) можуть бути перетворені в повноцінну соціальну мережу. Проте, за рахунок обмежень в гнучкості і доступу до кодової базі вони не підходять для розгортання складних і нестандартних проектів.

У свою чергу, створення соціальної мережі на WordPress або будь-який інший CMS вважається куди більш гнучким рішенням. Такі платформи можуть надати вам близько 80% вже повністю готового до використання функціоналу соцмереж. До основних недоліків подібного вибору можна віднести часто виникають проблеми в безпеці. Крім того, в разі внесення змін до коду, вони можуть виявитися несумісними з подальшими версіями використовуваного програмного забезпечення.

З цієї причини проекти з високим коефіцієнтом унікальності вимагають гранично індивідуального підходу. З великою часткою ймовірності вам буде потрібно вдатися до створення соціальної мережі з нуля, щоб отримати повний контроль над даними і кодом, а також ту саму жадану гнучкість в настройках (в тому числі, і в настройках безпеки).

Розробка соціальної мережі: де замовити?

Якщо ви погрузли в нескінченних пошуках серед результатів пошукової видачі на запити на зразок: "створення соціальної мережі з нуля за 30 днів", "витрати на створення соціальної мережі", "створення соціальної мережі вартість", "розробка соціальної мережі ціна" або ж "створення соціальної мережі на wordpress ", але ніяк не можете знайти" ту саму "компанію, щоб замовити реалізацію своєї бізнес-ідею,
звертайтеся до нас, в  Webcase ! Ми з задоволенням візьмемося за ваш проект, складемо максимально докладне технічне завдання на розробку соціальної мережі і виконаємо його в мінімально можливі терміни. Зокрема, наші штатні дизайнери створять візуально привабливий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, а наші розробники сформують модульну масштабуєму платформу на базі Python.

СПОСОБИ МОНЕТИЗАЦіЇ СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ:

01

РЕКЛАМНІ ІНСТРУМЕНТИ

Багато хто думає, що реклама - це тільки банери, новинні замітки і медійна реклама, але створення соціальної мережі відрізняється від інших сайтів тим, що може зорієнтувати свою аудиторію за певними категоріями. Даний вид називається "таргетована реклама". Соціальна мережа дозволяє бізнесу продавати тільки тим, хто є його ЦА. Орієнтування, як правило, проводиться:

  • на підставі інформації користувача про себе;
  • з урахуванням контексту;
  • з урахуванням географії.
02

ПЛАТНІ СЕРВІСИ

Це призначені для користувача потреби, які він прагне задовольнити. Користувачі найчастіше платять за задоволення ділових інтересів, т.к. це приносить їм дохід. Потреби ми розділили на ті, які служать:

  • розважальні (наприклад, компліменти);
  • організаційні (наприклад, додаткові можливості пошуку, доступ до інформації, зв'язок з клієнтами);
  • для ознайомлення зі своєю діяльністю (наприклад, landing page);
03

СТАТИСТИЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Масштабна соціальна мережа є потужним інструмент для збору статистики. Ця інформація, в свою чергу, необхідна для проведення аналітики. Як один з спосіб монетизації - Ви дозволяєте користувачам збирати ці дані для їх потреб. Мета цих дій не в продажі, а в зборі даних. Основні способи їх отримання:

  • дослідження;
  • проведення опитувань;
  • конкурси;

РОЗРОБКА СОЦІАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ. ФУНКЦІОНАЛ

ПРОФАЙЛ КОРИСТУВАЧА

У призначеному для користувача кабінеті повинні бути такі функції: історія повідомлень, фотогалерея та відео, список друзів, можливість коментування публікацій, плейлист (прослуховування музики як безкоштовно, так і за передплатою), участь в спільнотах.

ШВИДКА АВТОРИЗАЦІЯ

Чим простіше реалізований процес авторизації, тим краще. Відмінний варіант - реєстрація на сайті через поштові сервіси: Gmail, Яндекс, Mail.Ru і інших популярних e-mail.

E-COMMERCE

Це функціонал для оплати покупок усередині соцмережі. Велика частина людей робить покупки в онлайн-режимі, тому розробка соціальної мережі повинна включати в себе здійснення покупок і платежів зручним для клієнта способом з будь-якої платформи: як зі стаціонарного комп'ютера, так і з інших пристроїв.

РЕКЛАМНІ ІНСТРУМЕНТИ

Це один із способів монетизації ресурсу. Для старту можна використовувати звичайну дошку оголошень, але не варто забувати про масштабування. Створення системи управління рекламою - дуже вигідна опція для динамічного проекту.

ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

Це must have для соціальної мережі. І так зрозуміло, що у користувачів будуть виникати питання, проблеми, неполадки з роботою ресурсу. Опція - звернутися в техпідтримку - обов'язкова умова для існування і розвитку сайту.

НАЛАШТУВАННЯ КОНФЕДЕНЦІЙНОСТІ

Обсяг і складність інформації, якою діляться в соціальних мережах величезна. Особисті дані користувачів повинні бути під надійним захистом. Солідні веб-ресурси надають своїм користувачам перевірки безпеки. Це керівництва, що допомагають відповідним чином налаштувати безпеку і конфіденційність свого облікового запису.

Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, щоб рости і розвиватися разом з ним.

Станіслав Сичов

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ
Главный офис компании
54 секунди на знайомство

50+

Штатних фахівців

350+

Проектів

3

Офіса

6

років у бізнесі

Стек технологій

Маючи багаторічний досвід веб розробки, ми консультуємо наших клієнтів в тому, які технології можуть позитивно вплинути на їх бізнес.

№1

Python №1 в світі по рейтингу PYPL от GOOGLE

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом