register

СТВОРИТИ ОБМІННИК ЕЛЕКТРОННИХ ВАЛЮТ

РАЗОМ ПРОЙДЕМО ШЛЯХ ВІД ІДЕЇ ДО ЗАПУСКУ

РОЗРОБКА ОНЛАЙН ОБМІННИКА

Створити обмінник електронних валют - означає запустити в громадське користування корисний і прогресивний продукт, за допомогою якого можна за пару хвилин переказувати кошти між платіжними рахунками і виводити гроші на традиційні банківські карти. Нижче ми поговоримо про те, як створити автоматичний обмінник електронних валют.

Розробка онлайн обмінника: переваги

Щоб оцінити переваги професійного скрипта обмінного пункту, досить усвідомлення того, що всі операції, які реалізуються в межах подібних програмних рішень, тривають не більше декількох хвилин, причому все це стає можливим не виходячи з дому. У свою чергу, користуватися обмінними сервісами простіше простого: для цього ви вибираєте валюти для обміну, потім вводите суму, реквізити і свої дані, підтверджуєте їх і відправляєте транзакцію на підтвердження. Усе! Зазвичай через пару хвилин конвертація завершується, а ви отримуєте коректний еквівалент грошової суми в обраній вами нової валюти.

Таким чином, якщо ви захочете створити свій обмінник електронних валют, то гарантовано привернете до себе значну аудиторію користувачів.

...читати повністю

Відзначимо також, що вигода від того, що ви зважитеся створити обмінник електронних грошей, очевидна для всіх користувачів: і для тих, у кого засоби зберігаються в іноземній валюті, і для тих, хто бажає оплатити покупку через інтернет-майданчик, що підтримує тільки обмежений перелік платіжних систем, і для тих, хто хоче вивести на власну банківську карту іноземну валюту з метою отримання грошей.

Замовити розробку обмінника електронних валют

Безрезультатно шукаєте в інтернеті, як створити обмінник електронних валют? Довірте рішення цього завдання професіоналам, які спеціалізуються на розробці онлайн обмінника, і замовте цей проект у них. Наші хлопці з WebCase готові створити сайт обмінника валют або виконати розробку веб сервісів для реалізації окремого функціоналу за прийнятною ціною. Отримане рішення буде гранично просте у використанні і в перспективі може бути піддано масштабування.

Функціонал ОНЛАЙН-ОБМІННИКІВ

КАБІНЕТ ДЛЯ КОРИСТУВАЧА

Відображення балансу і перелік проведених конвертацій, бонуси за операції. У профілі партнера: список операцій запрошених користувачів;

ПАРТНЕРСЬКА ПРОГРАМА

Запрошення користувачів за реферальним посиланням. Той, хто запросив - отримує % від їх операцій;

БОНУСНА СИСТЕМА

Користувач отримує певний відсоток від суми обміну. Кількість бонусів залежить від обороту клієнта. Чим більший  оборот, тим вигідніше обмін;

РЕЗЕРВУВАННЯ ЗАСОБІВ

Оновлення доступних засобів по всіх валютах; можливість зарезервувати потрібну суму в індивідуальному порядку шляхом звернення в техпідтримку;

ПЕРЕЛІК ТРАНЗАКЦІЙ

Функція відображає всі транзакції, які зробив конкретний користувач сайту;

ТЕХПІДТРИМКА

У користувачів в будь-якому випадку виникнуть питання по роботі сайту, тому чат технічної підтримки потрібен обов'язково.

Агрегатори онлайн-обмінників

Левова частка клієнтів в онлайн-обмінники приходить завдяки агрегаторами курсів обміну. Це сервіси, що надають актуальну інформацію про вигідні курси обміну. Інформація на них повністю перевірена. Розробка онлайн-обмінника не обійдеться без співпраці з агрегаторами.

Необхідні функції обмінників для роботи з агрегаторами:

  • XML вигрузка.Онлайн-обмінники надають вивантаження курсів для своїх партнерів. Це дозволяє агрегаторами автоматично оновлювати актуальну інформацію.
  • У обмінників повинна бути реалізована реферальна програма. Ваш сайт зможе активно набирати популярність, завдяки цій функції. Агрегатори заробляють з кешбек за наведених користувачів на сайт електронних обмінників. Співпрацювати можна з такими агрегаторами як - BestChange, OKchanger, NIX, Kurses.com.ua, Bits.Media.
пк
Senior Project Manager компании WEBCASE

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ РОЗРОБЛЯЄ ДОСВІДЧЕНИЙ ПРОЕКТ-МЕНЕДЖЕР

Щодня, з року в рік протягом, останніх 5 років, ми реалізуємо складні, цікаві веб-проекти. За цей час ми накопичили величезний досвід проб і помилок, тонкощів і нюансів, який допоможе поліпшити ваш проект. Ми намагаємося не просто "робити, що сказано", а допомагати замовнику реалізувати потрібний продукт, адже його успіх це наші повторні продажі :

СТАНІСЛАВ СИЧОВ

Керівник відділу розробки (CTO)

Дізнатися вартість ТЗ
Лого для посадочной по разработке сайтов по фиксированной стоимости

СТВОРЕННЯ ОБМІННИКУ ЕЛЕКТРОННИХ ВАЛЮТ. ЕТАПИ:

  • Обговорення майбутнього сервісу, опрацювання ідей і сценаріїв використання;
  • Написання технічного завдання і відрисовка прототипів
  • Оцінюємо складність, етапи та терміни реалізації;
  • Підписуємо договір і отримуємо передоплату;
  • Поетапна розробка проекту;
  • Запускаємо систему, навчаємо роботі з адміністративною панеллю.
  • Гарантійний період 6 місяців на тестування проекту.
Главный офис компании
54 секунди на знайомство

50+

Штатних фахівців

350+

Проектів

3

Офіса

6

років у бізнесі

Стек технологій

Маючи багаторічний досвід веб розробки, ми консультуємо наших клієнтів в тому, які технології можуть позитивно вплинути на їх бізнес.

№1

Python №1 в світі по рейтингу PYPL от GOOGLE

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом