register

СТВОРЕННЯ САЙТУ
ДЛЯ ДРОПШИПІНГУ

РАЗОМ ПРОЙДЕМО ШЛЯХ ВІД ІДЕЇ ДО ЗАПУСКУ

РОЗРОБКА САЙТУ ДРОПШИПІНГУ

Створити сайт для дропшипінгу - це значить створити особливий формат торговельних відносин, в якому постачальники реалізують свою продукцію не напряму, а вдаючись до послуг інтернет-магазинів. Якщо ви вже зневірилися шукати в мережі інформацію по темі: " дропшиппінг створення сайтів ", ця стаття вам допоможе вникнути в деталі розробки. Нижче ми поговоримо про те, які особливості супроводжують процес створення подібних сайтів.

...читати повністю

Адже ви напевно вже вбивали в рядок пошуку запити на зразок: " сайт для Дропшиппінг ціна ", " дропшіппінг купити сайт " і " сайт дропшіппінг України " ? Досить шукати - ви вже на правильному шляху! Наша Вебстудія займається розробкою сайтів різної складності. Бажаєте обговорити всі деталі вашого майбутнього проекту і дізнатися його вартість? Або, як варіант, ви вже прийняли рішення про те, щоб створити сайт для дропшиппінгу , і тепер ось ви хочете команду досвідчених розробників? Для того, щоб отримати детальну інформацію по всіх цих питаннях, просто зв'яжіться з нами по одному з контактів, розміщених на офіційному сайті Webcase Studio .

ФУНКЦІОНАЛ:

Особовий кабінет

Платформи для e-commerce зазвичай мають на увазі наявність двох кабінетів - один для постачальників, інший - для продавців. Окремо розробники опрацьовують специфічні функції адміністрування, в тому числі - повідомлення, можливості інтеграції зі сторонніми маркетплейсами, а також управління каталогом з товарами.

ПЛАТІЖНИЙ ШЛЮЗ

Платіжні шлюзи, підключаються, як правило, через API, дозволяють здійснювати транзакції безпосередньо в межах платформи. Вони зчитують дані банківських карт і тому характеризуються підвищеним рівнем безпеки.

РЕДАКТОР КАТАЛОГА

Каталог з графічним редактором для додавання товарів. Для того щоб полегшити користувачам платформи внесення нових товарів в каталог, розробники в більшості випадків створюють спеціальний редактор, в якому можна в html-форматі представляти опису товарів і довантажувати картинки та інші мультимедійні дані.

ВІДГУКИ І РЕЙТИНГОВА СИСТЕМА

Відгуки та рейтинги, складені реальними покупцями, допомагають робити товари все більше і більше затребуваними. Таким чином, підвищується популярність сервісу і серед постачальників. Варто створити повноцінну рейтингову систему.

СТІЙКА АРХІТЕКТУРА

Зазвичай передбачається, що сайти для електронної комерції будуть залучати до себе велику кількість відвідувачів. А тому дуже важливо забезпечити їх відмовостійкість в умовах топових навантажень (наприклад, за рахунок "прив'язки" до бекенд надлишкових серверних потужностей).

МУЛЬТИМОВНІСТЬ

Інтерфейс повинен бути зрозумілий цільової аудиторії, тому необхідно створити платформу на декількох мовах.

ОСОБЛИВОСТІ СТВОРЕННЯ САЙТУ ДЛЯ ДРОПШИПІНГУ

01

СТАБІЛЬНІСТЬ РОБОТИ СИСТЕМИ

Дропшиппінг платформа - єдине сполучна ланка між продавцями і постачальниками. Якщо не працює система, то не потрапляють замовлення, а це загрожує незадоволеними клієнтами і як наслідок - падіння рейтингу продавців, а разом з ними і ймовірність того, що вони далі будуть користуватися платформою.

02

НАДІЙНІСТЬ ПОСТАЧАЛЬНИКІВ

Продавці ризикують своєю репутацією, пропонуючи чужий товар, а якщо товар доставлять неякісний? Для того, щоб продавці були впевнені в постачальниках, повинна бути багаторівнева система оцінювання: рейтинг, відгуки, кількість укладених угод, список партнерів, що продають його товар, частота оновлення інформації про товари, як швидко обробляють замовлення. Все це дозволить залучити до вас на дропшіппінговую платформу провідні магазини країни.

03

ОБМІН ДАНИМИ

Завантаження/вивантаження товарів, їх оновлення, передача замовлень і т.д. Для підтримки зручності і оперативності варто передбачити максимальну кількість способів обміну і закласти правильну архітектуру. Необхідний мінімум: широке API, xml вивантаження, експорт в csv і ручне заповнення . Ідеальний варіант - створити плагіни для всіх відомих eCommerce CMS.

04

СИСТЕМА ПОВІДОМЛЕНЬ

Для того, щоб не пропустити жодного замовлення, необхідно оперативне інформування постачальників. Для цього реалізується багаторівнева система повідомлень: повідомлення в особистому кабінеті - email - повідомлення в месенджерах - смс повідомлення - дзвінок оператора

05

ТАРИФНІ ПЛАНИ

Тарифні плани для постачальників, повинні включати вартість серверних ресурсів, витрачених на обробку їх товарів, адже чим більше їх завантажено, тим більше потрібно ресурсів на їх зберігання, оновлення та обробку.

06

ІНТЕГРАЦІЯ З МАРКЕТПЛЕЙСАМИ

Левова частка постачальників буде приходити до вас саме за цим функціоналом, адже дуже зручно управляти всіма продажами з єдиної системи, тому варто приділити особливу увагу підключенню максимальної кількості платформ і стабільності роботи інтеграції.

Запис на консультацію з технічним фахівцем

Розберемо, який функціонал необхідний саме для вашого типу сайту. Складемо план розробки для запуску проекту
Главный офис компании
54 секунди на знайомство

50+

Штатних фахівців

350+

Проектів

3

Офіса

6

років у бізнесі

Стек технологій

Маючи багаторічний досвід веб розробки, ми консультуємо наших клієнтів в тому, які технології можуть позитивно вплинути на їх бізнес.

№1

Python №1 в світі по рейтингу PYPL от GOOGLE

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом