register

3 mob.ua

3mob изображение
Сервіс дистанційній відправки заявок на реєстрацію і перенесення номера з можливістю їх подальшої обробки.

Ціль проекта

Надання можливості дистанційної реєстрації за допомогою електронного цифрового підпису, bankid чи інших видів ідентифікації абонентів, а також подачі заявки на перенесення номера Адміністрування процесу реєстрації та перенесення номера.
3mob сайт

Рішення

Зокрема, подальший розвиток різних форм діяльності однозначно фіксує необхідність інноваційних методів управління процесами. Завдання організації передбачає незалежні способи реалізації системи масової участі. А ще акціонери найбільших компаній висвітлюють надзвичайно цікаві особливості картини в цілому, однак конкретні висновки, зрозуміло, в рівній мірі надані самі собі.

Форми подачі заявок

На сайті реалізовані 2 форми подачі заявок на реєстрацію і перенесення номера. Після верифікації номера телефону користувач потрапляє на одну з форм в залежності від поточної приналежності номера одному з операторів мобільного мережі
3mob заказ

Калькулятор граничних дат і проміжків при перенесенні номера

Так як НКРЗІ встановила правила розрахунку мінімальної і максимального терміну перенесення номера з можливістю вказівки проміжків скасування заяви, нами був розроблений функціонал розрахунку цих дат, який бере для розрахунку графік роботи ЦБД з урахуванням вихідних і святкових днів, робочих днів з скороченими годинами праці, який налаштовується в адміністративній панелі.
3mob расчет стоимости

ЭЦП

На проекті розроблена можливість використання ключів електронного підпису (КЕП) розташованих як на незахищених так і захищених носіях інформації. Вони використовуються для ідентифікації користувачів при подачі заявки і безпосередньо для підпису заявки на реєстрацію номера.
3mob ЕЦП

BankID

Ще один із способів підтвердження заявки на реєстрацію номера це bankid. Зараз в Україні є два окремо функціонуючі сервіси з якими можливо інтегруватися для отримання інформації через bankid це сервіс від Приватбанку і НБУ. Замовником був обраний Приватбанк, а нами була успішно розроблена інтеграція.
3mob BankID
3mob статистика

Логування

На сайті реалізовано логіювання підозрілої активності як користувачів так і адміністраторів сервісу
3mob логирование

Інформація щодо проекту

Тип робіт:Веб-додаток
Кіент:ТОВ «ТриМоб»
Галузь:Телекомунікаційні послуги
Команда:7 осіб
Стек:Python / Django, JavaScript / Vue.js
Дивитися сайт

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом