register

АДВЕРТАЛІСТ

Advertalist

– це стартап-проект, який об'єднує рекламістів, маркетологів і просто незалежних експертів, яким потрібна розробка рекламних матеріалів, а також талановитих креативників, хто це зможе реалізувати.

Короткий опис проекту

Перед нами була поставлена задача розробити майданчик, об'єднавши людей, які потребують створення продукту: рекламний банер, промо акція, дизайн упаковки, відеоролик, фотографія, неймінг, ілюстрацію і тих, хто може надати такі послуги.

Завдання:

  • Розробка зручного майданчика для додавання конкурсу на реалізацію ідеї і вибору автора який найбільше підходить. У конкурсі може брати участь будь-яка кількість виконавців.
  • Створення зручної форми проходження реєстрації. Є реєстрація через Facebook, LinkeDin.
  • Створення тригерної розсилки: система оповіщень для всіх осіб, що беруть участь в проведенні конкурсу.
  • Реалізація інтеграції з Google Диском. Для вибору переможця - потрібно сортування всіх робіт в одному місці з можливістю переглянути макети в зручному форматі. При додаванні роботи,це автоматично синхронізується з Google Диском, де формується папка для макетів Виконавця.

Реалізовані кейси:

для Заказчика и Исполнителя. Для удобства прохождения регистрации есть авторизация через соц. сети (oauth2):Facebook, Linkedin. Так выглядит форма регистрации

конкурсами які були додані.

Додаваня конкурса

Так виглядає форма додавання конкурсу

Замовник заповнює детальний бриф на сайті, викладає технічне завдання і чекає відгуків Виконавців. У конкурсі можуть брати участь абсолютно всі, незалежно від наявності портфоліо, рейтингу та досвіду. Всі конкурси проходять модерацію з метою захисту прав інтелектуальної власності.

Після того, як адміністратор перевірив конкурс, він очікує оплату. Це може відбуватися двома способами:за допомогою резерування з інтеграцією з WayForPay https://wayforpay.com/ru і без резервації. На момент проведення конкурсу кошти холдіруются на мапі Замовника. Після завершення конкурсу система списує їх.

Автори ідей додають роботи і мають можливість їх відкликати. Також є можливість коментування.Доданих робіт

Коли час конкурсу закінчується, то замовник вибирає переможця. Потім відбувається передача початкових кодів та оплата автору ідеї. Є два типи винагороди: а) грошове, б) продукцією.

;

Арбітраж

Якщо одна зі сторін не виконує свої зобов'язання, то інша може подати скаргу до арбітражу. Адміністрація сайту розглядає її і вирішує конфлікт. Ця функція дає гарантії, що всі етапи угоди пройдуть під чітким керівництвом адмінів.

Інтеграція

Для розробки проекту ми зробили інтеграції за допомогою API з такими сервісами:

WayForPay - для прийому платежів на сайті

GoogleDrive - дозволяє Замовникам автоматизувати процес прийому і перегляду робіт, тому що вони самостійно синхронізуються з сервісом;

TinyPNG -сервіс оптимізує зображення перш, ніж вони завантажаться на сайт. Це дозволяє зменшити їх розмір, щоб не створювати для сайту додаткового навантаження.

Система триггерной E-mail розсилки.

Ми реалізували систему автоматичних повідомлень для всіх осіб, які зареєстровані на сайті. Повна автоматизація звільняє адміністраторів від багатьох годин монотонної роботи.

;

Інформація щодо проекту

Проект:AdvertaList Creative Ideas Platform
Компания:start-up
Тип работы:сайт “под ключ”
Технологии:JavaScript / Vue.js, Python / Django
Команда:5 человек
Дивитися сайт

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом