register

АГРІЯ

Agria изображение
Корпоративний сайт для стивідорної компанії AGRIA, що надає послуги з прийому та формування суднових партій зернових вантажів і продуктів їх переробки.

Ціль проекта

Перед нашою командою стояло мета розробити не шаблонний корпоративний сайт, а веб-ресурс,  який грамотно презентує послуги компанії і який акцентував увагу цільової аудиторії на її перевагах  по відношенню до значного числа конкурентів на агрологістіческом ринку.

Корпоративный сайт Agria

Рішення

Для більшого розуміння бізнес-процесів компанії команда WEBCASE відвідала термінал і проінтерв'ювала провідних співробітників. Як результат, були розроблені візуальна айдентіка бренду (логотип, брендбук та слоган) і сайт, який презентує компанію і її послуги.

Створення візуальної айдентики

Наша команда розробила логотип та брендбук для компанії. Головними кольорами були обрані синій, асоціюється з морем, і жовтий - з зерном. У логотипі компанії дизайнер поєднав якір, колос пшениці і зерносховище. Таким чином, вийшла айдентика на візуальному рівні, через символи і кольори, з першого погляду дає розуміння про сферу діяльності компанії.
Логотип сайта

Презентація послуг

Розуміючи, що сторінка "Наші послуги" буде найбільш часто відвідувати користувачами, її створення було приділено особливу увагу. Для кожного з сервісів ми використовували не просто фотографії, а спеціально намальовані нашим дизайнером графічні зображення; кожне з яких було зроблено живим" фронтенд-розробником за допомогою svg-анімації.

Презентация услуг Agria

Додаткові фічі

Компанія Agria працює не тільки  на внутрішній , але і на зовнішній ринок, тому було прийнято рішення про створення  багатомовності (три мови: українська, російська, англійська). З огляду на той факт, що ціна послуг компанії залежить від валютного курсу, в хедер сайту було додано актуальний курс гривні по відношенню до долара і євро, інформація оновлюється щодня по API НБУ.

Общая информация об Agria

Інформація щодо проекту

Проект:,,Агрія"
Тип проекту: Корпоративний сайт
Галузь:Агросектор
Команда:5 осіб
Стек:WordPress, jQuery, JavaScript
Оплата:фіксована вартість
Дивитися сайт

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом