register

Графічний
стартап

Art By The Web

Проект дозволяє створювати малюнки за допомогою пікселів в режимі онлайн.

Art By The Web

Art By The Web - це унікальний майданчик для творчості, де кожен бажаючий може залишити свій слід в історії інтернету. Чи коментар, чи пост, не звичайний текст - а малюнок, який можуть побачити всі користувачі мережі

Короткой опис проекту

Реалізовувати що-небудь вперше не просто, так як немає прикладів, на які можна спертися. Отримавши проект зі створення онлайн-канваса, нашій команді потрібно було втілити в життя незвичайну ідею, в рамках якої ставилися наступні завдання:

  • розробка зручного інтерфейсу для створення онлайн-ілюстрацій за допомогою пікселів, що містить всі необхідні інструменти для малювання;
  • реалізація можливості ділитися власними творами мистецтва з друзями в соціальних мережах і навіть влаштовувати змагання між країнами та спільнотами з можливістю перекупити пікселі, вже зафарбовані іншими користувачами;
  • ведення статистики активності користувачів майданчики з регулярним оновленням інформації про кількість зафарбованих пікселів.

Реалізовані кейси

Інструмент для малювання онлайн

Для реалізації можливості створення малюнків нами була застосована технологія "канвас", в рамках якої користувач може вибрати бажані кольори, в разі помилки - скасувати дію або очистити активний піксель. Важливо, що ілюстрація з'являється на канвасі тільки після підтвердження відповідної дії користувачем, тобто веб-художники не заважають один одному під час створення малюнка.

Персоналізація користувача

Одним з ключових моментів майданчика є персоналізація кожного з учасників. Так, клікнувши на будь-який зафарбований піксель можна побачити хто творець, до якої спільноті він належить, в якій країні перебуває, а також - прочитати коментар автора творіння. При цьому за користувачем зберігається право залишитися невідомим.

творіння користувачів
в соціальних мережах

Розуміючи, що ми живемо в digital-світі, програмісти нашої компанії розробили алгоритм, що надає користувачам інструмент для незвичайного шаринга в Facebook, Twitter, Reddit і Pinterest. Зокрема, перейшовши за посиланням одного, на величезній площі канвас можна миттєво розпізнати саме той малюнок, який робив автор поста в соціальній мережі - силами фронт-енду бажані пікселі змінюють колір і блимають деякий час для можливості їх ідентифікації.

Аукціон пікселей

Незважаючи на те, що площа канвас Art By The Web обмежена, користувачі можуть виявитися в ситуації, коли бажану картину неможливо розмістити, використовуючи тільки вільні незафарбовані пікселі. У подібному випадку користувач може перекупити вже зайняті пікселі, заплативши певну суму. Поки проект знаходиться на стадії розвитку, проте вже скоро настане той час, коли за кожен піксель доведеться поборотися, а отримати його зможе лише переможець аукціону, який заплатив велику суму.

Інформація щодо проекту

Проект:Art By The Web
Тип сайту Стартап
Галузь:Цифровий живопис
Тіп робіт:веб-сервіс "під ключ"
Технології:JavaScript / Vue.js, Python / Django
Команда:5 осіб

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом