register

АКСІОМА

Digital Agency «Reactor»

“Аксіома”- сайт з продажу нерухомості
у великому житловому комплексі Астани

Житловий комплекс «Аксіома» - це готовий будинок висотою в 12 поверхів, розділений на 8 секцій, розташований в центрі Астани .Він налічує 294 квартири різного планування і площі, кожна з яких створена для максимально зручного проживання в ній.

img

Короткий опис проекту

В процесі реалізації проекту для житлового комплексу "Аксіома" перед нашою студією були поставлені наступні завдання:

- створення зручного інтерфейсу з пошуку апартаментів серед 294 варіантів,
- підключення двосторонньої інтеграції з CRM,
- реалізації можливості онлайн-бронювання апартаментів,
- розробка іпотечного калькулятора і pdf-друку планів квартир.

Реалізовані кейси:

Vue.JS і взаємодія клієнт-сервер по Rest API

З огляду на той факт, що перед нами стояли завдання по створенню складного інтерфейсу сторінок, кожна з яких містила в собі величезну кількість елементів взаємодії (фільтри, результати фільтрації, сортування, інтерактивний пошук квартир), ми прийняли рішення використовувати в розробці фреймворк для фронтенда Vue.JS , адже використання звичного jQuery обернувся б величезними проблемами при розробці.
Взаємодію між клієнтом і сервером ми побудували з використанням архітектури передачі даних Rest, що дозволило нам реалізувати надійну масштабовану систему з мінімальним навантаженням на сервер.

Двостороння
інтеграція з CRM BPM Online

Дана CRM являє собою систему для зручної роботи агентств у сфері Real Estate. Щохвилини ми звертаємося в BPM Online і «тягнемо» актуальні дані про вартість квартир і їх статус.

У разі бронювання квартири на сайті, заявка моментально потрапляє в CRM, дозволяючи миттєво відреагувати на неї і зв'язатися з потенційним покупцем.

Іпотечний калькулятор

На стороні фронтенда був розроблений функціонал роботи калькулятора, що дозволяє розрахувати щомісячний платіж по кредиту з урахуванням вартості обраної квартири, терміну кредитування, початкового внеску і наявності документів, що підтверджують дохід покупця.

Підбір квартир по параметрам

Розуміючи, що користувачеві потрібно надати зручний інструмент з пошуку відповідних апартаментів, ми розробили фільтри, що підбирають квартири, згідно з обраними значеннями поверховості, площі і вартості квартир, які шукають.

Друк планувань квартир в pdf-форматі

Кожен з об'єктів можна роздрукувати в форматі .pdf. У вихідному документі відображено не тільки планування квартири, але і її місце розташування на поверсі і в будинку, а також всі характеристики, що включають: номер квартири, площа, поверх, кількість кімнат і вартість.

Інформація щодо проекту

Проект:Аксіома
Галузь: Нерухомість
Тип проекта:Сайт під ключ
Технології:JavaScript / Vue.js, Python / Django
Команда:6 осіб

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом