register

КЕШБЕК ДЛЯ КРИПТОВАЛЮТ

CashBackChange

це безкоштовний онлайн-сервіс для пошуку пунктів обміну криптовалюти, інтернет-банкінгу та грошових переказів з унікальною можливість Кешбек і дворівневої реферального системою. Обмінюй і заробляй в два кліка.

Основні функції сервісу

Курс криптовалют змінюється щосекунди, для підтримки актуальної інформації, ми розробили парсинг, дозволяє всього за кілька секунд, збирати дані з сотень обмінників, що містять більше 50 000 валютних пар.

Користувач може знайти необхідний обмінник використовуючи фільтри і сортування.

Calculator

У кожного обмінника свої умови обміну: курс, доступний резерв, знижки, комісії, рейтинг. Щоб знайти оптимальну пропозицію, скористайтеся нашим калькулятором: просто введіть суму, яку хочете отримати або віддати, і отримаєте список обмінників, відсортованих в порядку найкращою ціни.

Курс криптовалют змінюється щосекунди, для підтримки актуальної інформації, ми розробили парсинг, який дозволяє всього за кілька секунд, збирати дані з сотень обмінників, що містять більше 50 000 валютних пар.

Реферальна система

На сервісі передбачена дворівнева реферальная програма. Рекламуйте CashBackChange, і за кожну транзакцію від наведеного користувача, ви отримуєте комісію.

Для залучення користувачів по реферального програмі, на сервісі реалізована генерація рекламних банерів і реферального посилання.

Моніторинг списку своїх рефералів і угод які билу закриті, можливий в особистому кабінеті, через розділи: "Доходи від рефералів" і "Залучені відвідувачі"

Для підключення обмінників в систему "Cashback", нами було розроблено API і написана документація для роботи з ним. Всього за кілька годин програмування, ваш обмінник стане частиною нашої сім'ї.

Інформація щодо проекту

Проект:CashBackChange
Галузь:Блокчейн
Тип проекту:веб-сервіс "під ключ"
Технології:JavaScript / Vue.js, Python / Django
Команда:5 осіб
Дивитися сайт

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом