register

CRM для компанії "Love story"

На замовлення міжнародного агенства знайомств: «Love story» розроблена CRM система по роботі з клієнтами та управління персоналом.

Для вирішення завдання яке було поставлено, весь сайт був розділений на кілька основних категорій: база клієнтів, звіти по роботі співробітників, управління роботою (календар, завдання, навчання) і допоміжні розділи.

На головній сторінці розташовуються стрічка новин компанії, новини за поточний день відображаються в розгорнутому вигляді. Це дозволило акцентувати увагу на головних подіях і в той же час забезпечити швидкий доступ до минулих новин

Внутрішню комунікацію
забезпечує online чат.

Він організовує спілкування через приватні повідомлення і в груповому чаті, дозволяє завантажувати зображення в діалог.

Одним з головних розділів системи є звіти. Всі звіти розділені на дві групи: індивідуальні для співробітників і загальні для директорів, всі вони тісно пов'язані між собою з висновком статистики виконаної роботи по з/п, рівню зайнятості та виконання планів.

Для ефективного розподілу робочого часу і контролю виконання завдань були створені календар і завдання. Календар дозволяє планувати справи в розрізі місяць / тиждень / день.

Інформація щодо проекту

Проект:CRM-система Love Story
Галузь:1. Сайт знайомств
2. Розробка CRM
Тип проекта:веб-сервіс "під ключ"
Команда:5 осіб
Кліент:агенство «Love Story»

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом