register

Data
Analysis

Data Analysis Group - компанія, що спеціалізується на наданні консалтингових послуг в сфері Майнінг криптовалюти і трейдингу.

Основним завданням ресурсу - привернути увагу цільової аудиторії до послуг компанії. Але як написати просто про складне? Звичайно, краще - показати. Саме тому, головний акцент зроблений на відео-презентації послуг компанії.

Блог - як інструмент просування.

Всі знають, що ділитися досвідом це відмінний спосіб для демонстрації експертизи. А хороший і якісний контент, обов'язково призведе на сайт зацікавлену цільову аудиторію.

У рекламній компанії проекту акцент зроблений на таргетинг в facebook.Враховуючи, що більшість його відвідувачів використовують мобільні пристрої, окрему увагу було направлено на тестуванні адаптивності сайту

Data Analysis Group працюють на два цільові регіони: Великобританія і Україна. Для зручності використання користувачами була реалізована багатомовність системи

Tехнології - python/django

Незважаючи на функціональну простоту ресурсу, було прийнято рішення розробляти сайт на python / django, так як в подальшому планується додавання особистих кабінетів з розширеними можливостями.

Інформація щодо проекту

Проект:Data Analysis Group
Галузь: Блокчейн
Тип проектів:сайт під ключ
Технологія:JavaScript / Vue.js, Python / Django
Команда:6 Осіб

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом