register

ДАТА
КОЇН

Data Coin - проект, який пропонує повний спектр майнінгових послуг.

Data Coin - це сервіс з надання послуг оренди потужностей, що виробляються ASIC-машинами в дата-центрах компанії MBrothers. Подібні послуги дозволяють звичайним користувачам в умовах збільшення складності вироблення криптовалюти добувати біткоіни, не купуючи при цьому дороге устаткування.

Краткое описание проекта

Перед нашою компанією стояли такі завдання:

  • -розробити безпечну систему, що мінімізує можливість злому акаунтів користувачів,
  • - створення багатофункціональних особистих кабінетів: для користувачів, операторів та адміністраторів сайту,
  • - розробка зручного інтерфейсу , що дозволяє всього в пару кліків оформити заявку на оренду пристрою, зробити виведення коштів, оплатити витрати на електрику, змінити статус роботи обладнання, внести прибуток за приладами користувачів в залежності від моделей обладнання та багато іншого,
  • - розробити калькулятор для розрахунку прибутковості ASIC-Майнер,
  • - надати можливість експортувати дані про транзакції і обладнанні в csv-форматі.

Двухфакторная авторизація

У зв'язку з тим, що на балансах клієнтів сайту зберігаються грошові кошти, перед нашою командою стояло завдання забезпечити їх акаунти від злому. Нами було прийнято рішення додати на сайт двухфакторную авторизацію по email, а також підключити сервіс Google Authenticator.
Якщо користувач активує двухфакторную авторизацію в своєму особистому кабінеті, підтвердивши при цьому реальність свого email або мобільного пристрою, то кожен раз під час авторизації він повинен ввести унікальний код, що генерується при спробі входу.

Особистий кабінет користувача

Для клієнтів сайту ми розробили багатофункціональний особистий кабінет, з урахуванням вимог до зручного інтерфейсу, поєднавши при цьому лаконічність, послідовність, привабливість і практичність.

В особистому кабінеті користувача можливо:

відслідковувати роботу орендованих пристроїв, стежити за їх роботою і прибутком, який вони приносять:

переглядати історію всіх транзакцій, користуючись при цьому зручними фільтрами:

створювати миттєві заявки на виведення коштів і замовлення обладнання:

В особистому кабінеті оператора сайту можна спостерігати за роботою всіх пристроїв, розміщених на фермах, а в разі поломки або збою в роботі - в два кліка міняти їх статус, користуючись функціоналом фільтрів і множинного вибору.

При цьому в разі зміни статусу роботи на "неактивний", прибуток по пристрої не нараховується, а в особистому кабінеті користувача - відображаються відповідні зміни: години роботи машини і прибуток перестають вважатися.

В особистому кабінеті адміністратора можливо вносити прибуток за моделями, при цьому система розподіляє кошти по всіх пристроях в залежності від моделі, після чого блокує введення даних до настання наступної доби:

Калькулятор доходности ASIC-машин

На головній сторінці сайту користувач з легкістю може порахувати який дохід приносить та чи інша модель ASIC-Майнеру, а також дізнатися чистий прибуток, віднявши витрати на електрику і оплату хостингу.

Достовірність розрахунків калькулятора гарантується двома найпопулярнішими на сьогоднішній день сервісами whattomine.com і coinmarketcap.com, звідки ми підтягуємо актуальні дані по API.

Інформація щодо проекту

Проект:Data Coin
Галузь: Блокчейн
Тип робіт:сайт "під ключ"
Технології:JavaScript / Vue.js, Python / Django
Команда:5 осіб

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом