register

Діджитал-агентство "Schweiz "

Digital Marketing Schweiz изображение
Корпоративний сайт для швейцарського Діджитал-агентства, що спеціалізується на event-маркетингу, створенні відео-презентацій і розробці програмного забезпечення.

Ціль проекта

Розробити сайт з візуальним wow-ефектом, потенційні клієнти які повинні з перших секунд зрозуміти, що перед ними - професіонали.
сайт Digital Marketing Schweiz

Рішення:

Для створення дизайну для агентства наша команда влаштувала мозковий штурм, в рамках якого обговорювалися і записувалися всі ідеї, порівнювалися дизайни провідних світових компаній, що спеціалізуються на веб-розробці та дизайні. В результаті сполучення робота професіоналів компанії дозволила створити неординарне візуальне рішення, доповнене запам'ятовуються анімаційними ефектами.

Дизайн з wow-ефектом

Розуміючи, що основна мета wow-ефекту - це активізація уваги цільової аудиторії до послуг компанії саме через емоційний вплив, ми зробили наступне: реалізували поекранно скролл, використовували великі якісні зображення, а також різні динамічні ефекти. Даний підхід дозволив створити продукт, що викликає позитивні емоції у користувача і, як наслідок, зробити сайт таким, що запам'ятовується.
дизайн Digital Marketing Schweiz

Використання швейцарської айдентики

При створенні дизайну сайту важливо було показати, що компанія розташована в Швейцарії і надає послуги в цій країні. Подібна інформація привертає клієнтів завдяки виникають асоціаціям надійності і якості. Саме тому в дизайні сайту провідне місце займає червоний колір, а в логотипі сайту використовуються елементи швейцарського прапора.
швейцарский стиль Digital Marketing Schweiz

Головна сторінка

Головна сторінка - це обличчя будь-якого сайту, тому їй було приділено особливу увагу. Логіка подачі інформації відповідає на основні питання потенційного клієнта: куди я потрапив, які проекти зробила компанія, хто вже замовляв їх послуги (клієнти), як з ними можна зв'язатися.
главная страница Digital Marketing Schweiz

Подача відео

Серед послуг компанії Digital Marketing Schweiz провідне місце займає створення відео-презентацій, трейлерів, VFX-дизайн. Перед нашою командою стояло завдання реалізувати подачу цих відео-робіт на сайті - ми розбили всі роботи по категоріям, підібрали превью для кожного кейса, а відео-фрейм зробили зручним для перегляду як на робочому столі, так і в адаптивен.
видео подача Digital Marketing Schweiz

Оптимізація

Сайт агентства наповнений величезною кількістю зображень і відео, анімаційними ефектами. Для оптимізації швидкості завантаження сторінок було проведено кешування і мініфікація js і css, використаний Lazy Loading. Як результат, Google Page Speed в зеленій зоні.
оптимизация Digital Marketing Schweiz

Інформація щодо проекту

Кліент:Digital Marketing Schweiz GmbH
Тип проекту: Корпоративний сайт
Галузь:Послуги
Команда:5 осіб
Стек:WordPress, JavaScript, Vue.js
Дивитися сайт

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом