register

"Емоції"

EMOZZI изображение
Маркетплейс подарунків і вражень EMOZZI

Ціль проекта

Розробити зручний проект для взаємодії клієнтів, дилерів і постачальників
EMOZZI сайт

Рішення

Нами був розроблений маркетплейс з продажу сертифікатів як на окремі послуги так і на набори емоцій плюс супутні товари. Реалізовано модуль генерації сертифікатів з можливістю їх подальшої активації. В особистих кабінетах в рамках сайту розроблений весь необхідний функціонал для роботи з замовлення, сертифікатами, взаєморозрахунками між дилерами, провайдерами і самою компанією.

Каталог эмоцій

У розробленому нами проекті є три типи товарів (емоція, набір та супутні товари). В рамках типів товарів є додатковий поділ. Набори діляться на стандартні, фонтани і хендмейд Вони відрізняються способом формування. Наприклад хендмейд створюються самим користувачем.
EMOZZI каталог

ЛК Кліента

В особистому кабінеті клієнта є можливість змінити персональні дані, заповнити адресну книгу, додати товари в список бажання, отримати інформацію про історію замовлень, активувати куплений сертифікат або обміняти його на бонуси.
EMOZZ личный кабинет клиента
EMOZZI наборы

ЛК Провайдер

В особистому кабінеті провайдера є можливість отримати інформацію про записи а також підтвердити або скасувати відвідування. У вкладці історія продажів доступна інформація про взаємні розрахунки.
EMOZZI личный кабинет провайдера
EMOZZI корзина

ЛК Ділера

В особистому кабінеті дилер може оформити замовлення для клієнта і згодом змінювати необхідну інформацію (статуси оплати, доставки), також є можливість генерації та друку сертифікатів. За аналогією з провайдером доступна інформація про взаємні розрахунки
EMOZZI личный кабинет диллера

Модуль генерациї сертифікатів

Генеруються як електронні так і доступні для друку сертифікати. У сертифікатах присутні QR-коди і штрих-коди для подальшої зручної роботи з ними.
EMOZZI сертификаты

ЛК админістратора

У ЛК багатий функціонал для роботи з сайтом. Вся інформація зручно структурована. Є можливість додавати, редагувати і видаляти всі об'єкти на сайті. Статистика відображається у вигляді таблиць і діаграм
EMOZZI личный кабинет администратора

Інтеграції з зовнішніми сервісами

Бухоблік, Партнерські програми, LiqPay, SendPulse, Leeloo, Woodoos, Facebook, Google, Odoo.
EMOZZI мобильный

Інформація щодо проекту

Проект:Emozzi
Тип проекту: Маркетплейс
Тип робіт:сайт “під ключ”
Стек:Python / Django, JavaScript / Vue.js
Команда:7 осіб
Оплата:Фіксована вартість
Дивитися сайт

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом