register

Excellthera

Excellthera изображение
Корпоративний сайт для Molecular Medicine Company на замовлення Агентства цифрового маркетингу "Wabes"

Ціль проекта

Розробка сайту для канадської компанії, що поставляє молекули і біоінженерні рішення для розширення стовбурових і імунних клітин для використання в нових одноразових лікувальних терапіях для пацієнтів з гематологічними злоякісними новоутвореннями, аутоімунними та іншими захворюваннями. Мета проекту - просто і доступно розповісти про потрібні і в той же час складних технологіях.
Excellthera сайт

Рішення:

Особливу увагу приділили дизайну. У сучасному процесі комунікації найбільш ефективним способом передачі інформації є візуалізація. Як показують дослідження з текстового опису людина засвоює лише 70% інформації, а при додаванні зображень результат збільшується до 95%. Тому нами було прийнято рішення, подати інформацію структуровано і використовувати велику кількість інфографіки з анімаційними ефектами.

Головна

Був застосований нестандартний, креативний підхід до реалізації головної сторінки і навігації по сайту. А саме, перемикання між сторінками здійснюється за допомогою кліка або відривання відповідного "пелюстка від квітки"

Про компанію

Анімована сторінка про те - чим займається компанія, історія її розвитку, уявлення дослідної та збалансованої команди
Excellthera про компанию
Excellthera про компанию 2

Технології

Безсумнівно успішною є сторінка "Технології", на якій всього лише в три екрана, була продемонстрована технологія, яку використовує компанія
Excellthera технологии
Excellthera ноутбук

Програми

Сторінка була реалізована діленням кожної технології на окремий екран і застосуванням анімації до її контенту
Excellthera программы
Excellthera планшет

Багатомовність

Так як в Канаді дві офіційні мови - французька і англійська, на сайті реалізована багатомовність Особливість проекту - мінімум інформації, максимум наочності Особливу увагу було приділено мобільного реалізації сайту. Для зручності його використання було виконано зовсім інший дизайн і застосований інший підхід у верстці сайту. А також для зручності користувачів розроблена додаткове меню для навігації по сторінках сайту
Excellthera мобильный

Інформація щодо проекту

Кліент:Агентство цифрового маркетингу "Wabes"
Галузь: Медицина
Команда:5 осіб
Оплата:фіксована вартість
Дивитися сайт

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом