register

ФІКС РЕНТ

fix rent image
Майданчик оголошень по оренді та продажу нерухомості

Ціль проекта

Основна мета, яка стояла перед нами - це розробка конкурентоспроможного сервісу, що надає тільки актуальні оголошення купівлі / продажу квартир, офісів і іншої нерухомості в Москві.
сайт fix rent

Рішення

Для досягнення поставленої мети команда розробників налаштувала інтеграцію з API з сервісами "Смартагент" і "Мегабаз", звідки щогодини система отримує нові пропозиції про оренду і продажу. Розробниками також був впроваджений функціонал для SEO-оптимізації, що дозволяє прописувати всі необхідні налаштування не тільки для кожної сторінки, але і для різних варіантів поєднання фільтрів, що застосовуються для пошуку квартир.

Пошук по карті метро

Вивчивши потреби цільової аудиторії сайту, було прийнято рішення додати на сайт пошук квартир по карті метро Москви. Використовуючи інформацію у відкритому доступі, розробники впровадили на сайт svg-карту, що включає в себе 14 гілок і 233 станції. Користувач може вибрати об'єкти по гілках і станціям, застосувуючи фільтр по станціях всередині кільця і кільцевої.
fix rent поиск

Пошук по карті

Для кожного об'єкта на сайті можна вказати географічні координати його точного місця розташування. На сайті виведена як загальна карта, що включає мітки все пропозиції на сайті, так і окрема для кожного об'єкта. Реалізація даного функціоналу була здійснена за допомогою підключення Google Maps API. До об'єктів можна застосувати фільтр по станціях метро, кількості кімнат і ціною.
поиск по карте fix rent

Фільтр і пошук об'єктів

Для зручності пошуку об'єктів нерухомості були додані фільтри за кількістю кімнат, ціною та іншими характеристиками. Фільтр працює динамічно, тобто без необхідності оновлювати сторінку. До результатів фільтрації можна застосувати сортування за ціною і новизні
fix rent фильтры

SEO-оптимізація

Так як всі пошукові запити по послугах Fix.rent є високочастотними, наша команда приділила особливу увагу функціоналу для SEO-просування. Нами було поставлено модуль власної розробки OG SEO, що дозволяє задати параметри для robots.txt, вказати окремо для кожної сторінки заголовок H1, title, description, ключові слова, канонічну посилання, а також налаштувати сніппет.
fix rent seo

Інтеграції зі сторонніми сервісами

Для повноцінної роботи майданчика оголошень командою була налаштована інтеграція зі сторонніми сервісами по API: "Мегабаз" і "Смартагент", куди система щогодини звертається за актуальними об'єктами нерухомості. Для реалізації функціоналу онлайн-оплати була підключена платіжна система "Тінькофф", з адмін-панелі є можливість створити посилання на оплату за індивідуальною ціною, яка по команді відправляється на email клієнта.
fix rent сервисы
Адаптация сайта FIx Rent под мобильное устройство
fix rent laptop
quote
Мужчина занимается серфингом

DANIIL DAVYDOV

Digital Entrepreneur

We have been working with Webcase for more than 2 years. Ordered three e-Commerce websites. Created products using Python Django and PostgreSql. Done efficiently and quickly. It is convenient to work with a team. Ilya is a great professional, helped to settle all the nuances of the work. Now we are constantly supported by Webcase! I recommend working with 'WebCase'!

We have been working with Webcase for more than 2 years. Ordered three e-Commerce websites. Created products using Python Django and PostgreSql. Done efficiently and quickly. It is convenient to work with a team. Ilya is a great professional, helped to settle all the nuances of the work. Now we are constantly supported by Webcase! I recommend working with 'WebCase'!

Інформація щодо проекту

Тип робіт:сайт “під ключ”
Галузь: Нерухомість
Команда:7 осіб
Стек:Python / Django, JavaScript / Vue.js
Оплата:фіксована вартість
Дивитися сайт

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом