register

Інтернет-магазин прасок

gearheart industry изображение
Американський інтернет-магазин з продажу брендованих прасок для випалювання логотипів і інших елементів фірмового стилю на різних предметах побуту: дереві, шкірі, пластику і навіть стравах (барбекю, бургери, тостери та інше).

Ціль проекта:

Перед нашою командою стояло завдання розробити інтернет-магазин, що включає в себе не тільки стандартні функції замовлення, покупки і доставки товару, але і дозволяє користувачеві створити власний бренд для майбутнього праски за допомогою онлайн-дизайнера логотипів.

Главная страница сайта gearheart industry

Рішення

Для реалізації поставлених цілей нашою командою були зібрані всі побажання клієнта, вивчений ринок, складено технічне завдання і прототип. На цій базі був розроблений дизайн сайту, а розробка була поділена на окремі ітерації.

Онлайн-дизайнер логотипів

Розуміючи, що особливість цього інтернет-магазину - це можливість створення власного логотипу онлайн, нашим дизайнером були розроблені його шаблони, а фронтенд- і бекенд-розробники, за допомогою використання бібліотек для конвертації svg-зображень, створили повноцінний функціонал онлайн-дизайнера. В адмін-панелі можливо додати нові шрифти та іконки, розбиті за категоріями. Користувач ж має можливість вказати назву компанії, слоган і сферу діяльності і вибрати до трьох вподобаних іконок. Виходячи з цих даних, система згенерує величезну кількість різноманітних логотипів. Сподобався логотип користувач може зберегти в своєму особистому кабінеті для подальшого використання при замовленні брендованого праски, а також завантажити його в svg-форматі.
онлайн дизайнер лого
онлайн дизайнер лого 2
онлайн дизайнер лого 3
онлайн дизайнер лого 4

Конфігурації товарів

Кожен з товарів, пропонованих на сайті, досить специфічний, тому нашою командою все продукти були розділені за категоріями (праски для тиснення, електричні праски, що нагріваються праски і інше) і типам в залежності від застосування (дерево, пластик, продукти харчування, шкіра). На сторінці продукту користувач збирає товар, як конструктор, вибираючи глибину тиснення, матеріал, вказуючи ширину і довжину майбутнього виробу (всі перераховані вище атрибути впливають на вартість).
конфигурация товара

Інтеграції зі сторонніми сервісами

Для реалізації повноцінного інтернет-магазину, основний ринок якого розташований в США були налаштовані інтеграції з багатьма сервісами:
  • для доставки були підключени Stamps.com (UPS) і USPS;
  • для онлайн оплати - PayPal і Paypal's Payflow (для розрахунку кредитними картками),
  • для підписки на новини - Mailchimp,;
  • для залучення нових користувачів до сторінки компанії в соц. мережах, були додані Instagram і Pinterest Feeds ;
интеграции gearheart industry

Соціальна авторизація

Для зручності реєстрації та авторизації на сайті був доданий функціонал соціальної авторизації через Facebook і Google за допомогою технології Oauth2.
gearheart industry мобильный 1
gearheart industry мобильный 2
сайт gearheart industry 2
gearheart industry мобильный

Інформація щодо проекту

Проект:Gearheart Industry
Тип проекту:Інтернет-магазин
Галузь:E-commerce
Команда:5 осіб
Стек:Python / Django, JavaScript / Vue.js
Оплата:фіксована вартість

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом