register

KUPI
PAY

B2B-майданчик з купівлі-продажу земельних ділянок

"Kupi Pai" - це проект, який допомагає інвесторам купити земельні ділянки сільськогосподарського призначення, при цьому повністю покладаючи на себе супровід угод: починаючи від підбору землі і закінчуючи здачею її в оренду агрохолдингам.

Мета:

Зробити якісний і зручний сервіс купівлі-продажу земельних об'єктів для всіх учасників угоди: Інвестор - Власник землі - Агрохолдинг.
Монитор ноутбука

Розробили технічні рішення:

 • інтерактивний веб-каталог земельних ділянок;
 • особисті кабінети для всіх типів користувачів;
 • інтегрували B2B-майданчик з державним реєстром;
 • підключили авторизацію з використанням Bank-ID
Логотип сайта Kypi Pay

Технічні складності проекту

При розробці проекту нам потрібно було зібрати і синхронізувати стару і нову базу українських реєстрів, а також відобразити на сайті відповідні зміни щодо нової інформації, з чим ми успішно впоралися.

Крім цього в проекті присутній ще один складний технічний компонент, а саме декілька ролей користувачів. Для кожного з них створено окремий особистий кабінет. Кожному з них відображається різна інформація залежно від типу профілю під яким, користувач заходить на сайт.

Карта Украины

Робота з картами

За рахунок інтерактивної карти земельних ділянок користувачі платформи можуть швидко знайти необхідний об'єкт на карті. Пошук можливий по: кадастровому номеру, за рахунок фільтра за місцем розташування, за площею земельної ділянки та щодо ціни.
Размещение объявление об земельном участке

Інтеграція з кадастром

Однією із особливостей для даного проекту це була інтеграція сайту з кадастровою службою України. За рахунок підключення цього сервісу вдалося автоматизувати отримання даних з урядового джерела. Менеджери сайту отримують доступ до інформації про:
 • кадастровий номер ділянки;
 • права власності і речові права;
 • відомості з державного реєстру прав на нерухоме майно.
Статистика сайта Kypi Pay

Статистика

Щоб контролювати кількість угод які відбуваються на платформі і оголошень які були опубліковані на сайті, був спроектований статистичний модуль. Він дає можливість контролювати дані про:
 • загальну суму га по оголошеннях;
 • кількість всіх оголошень на платформі;
 • кількість закритих операцій;
 • ціни на всі земельні ділянки, які знаходяться на сайті.
Земельный участок

Продаж земельних ділянок

Можливість додавання нових земельних ділянок доступна для двох ролей користувачів на сайті: менеджерів агрохолдингу і власників земельних ділянок. За рахунок інтеграції сайту з державним реєстром, автоматично підтягується інформація про кожну земельну ділянку, що скорочує час, необхідний для заповнення всіх полів про конкретний об'єкт.
Проверка земельного участка

Монетизація

Завдяки інтеграції з кадастром, компанія тепер може надавати докладні дані про земельну ділянку за відповідну суму.

Користувач вибирає конкретну послугу і ділянку, після цього він оплачує вартість послуги через Liqpay і протягом декількох робочих днів він отримає вже готовий звіт у себе на пошті.

Авторизация через Bank-Id

Авторизація

Переглядати доступні об'єкти, здійснювати операції можуть лише авторизовані користувачі. Для них передбачено дві можливості для авторизації: за допомогою Bank-ID або після модерації адміністратора.

Перший варіант дозволяє зареєструватися на платформі протягом декількох хвилин, другий же варіант може зайняти до декількох днів в залежності від завантаженості менеджера.

Список объявлений

Власник земельної ділянки

Власник паю, також як і менеджер агрохолдингу може додавати земельну ділянку для продажу, але на відміну від агрохолдингу він повинен самостійно відслідковувати свої оголошення і інтерес з боку інших покупців.
Личный кабинет аграрной компании
Личный кабинет менеджеров аграрной компании

Особистий кабінет аграрної компанії

Крім власників земельних ділянок на платформі представлені агрохолдинги. Так як їх земельний банк нараховує більше декількох десятків тисяч гектар, вони закріплюють менеджера, щоб він контролював процес купівлі-продажу всіх ділянок.

В даному особистому кабінеті відображається: список всіх доданих оголошень і співробітників холдингу на платформі.

Инвесторы

Менеджер агрохолдингу

Менеджеру агрохолдинга відведена особлива роль на платформі. Він контролює публікацію і видалення всіх земельних ділянок на сайті. Крім цього, він відстежує інтерес з боку інвесторів і покупців.
Личный кабинет инвестора

Інвестор

Даний особистий кабінет відрізняється від всіх інших внаслідок того, що інвестор, це людина яка планує купити землю і здати її оренду.

Йому відображається окремий список об'єктів які можуть бути куплені і здані в оренду, також кожна ділянка демонструє можливу ставку прибутковості в разі її подальшої оренди.

Інвестор може додавати земельні ділянки в особистий кабінет для подальшого порівняння. Аналізувати ставку прибутковості і привабливості розташування тієї чи іншої ділянки.

Крім того у інвестора є можливість на мапі помітити об'єкт де б він хотів купити земельну ділянку. Коли власник паю додає об'єкт на карту, де знаходиться зона інтересу інвестора, то йому автоматично відправляється відповідне повідомлення на email, що з'явився об'єкт в тій області, де він хотів би його купити.

Висновки

Завдяки даній платформі, компанія "KUPI PAY" змогла збільшити кількість угод з купівлі-продажу земельних ділянок і збільшити базу своїх клієнтів, а саме дрібних фермерів

Інформація щодо проекту

Тип проєкту: Сервіс з продажу землі
Індустрія:Нерухомість
Команда:8 осіб
Технології:JavaScript / Vue.js, Python / Django
Дивитися сайт

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом