register

Лісна Поляна

Замовник: Digital Agency «Reactor»

Лісна Галявина

Унікальне рішення по конструюванню житлових комплексів, що дозволяє додати на сайт сотні будинків і тисячі квартир всього за кілька хвилин.

«Лісова галявина »- це великий житловий комплекс в пригороді Астани, що складається з 123 новобудов і що пропонує клієнту знайти кращу квартиру з понад 1300 варіантів, поетапно вибираючи потрібний будинок, секцію, поверх, планування.

Призначення сайту. цілі

Перед нашою компанією стояла завдання по створенню інтерактивного рішення з пошуку квартири в містечку, що складається з 123 будинків і нараховує понад 1300 квартир. Головне - реалізація проекту повинна була бути виконана в найкоротші терміни - всього за 1,5 місяці.

Рішення:

З огляду на величезну кількість будинків і квартир, стандартний варіант з ручним позиціонуванням кожного планування зайняв би до півроку кропіткої роботи як фронтенд, так і бекенд-розробників. Унікальне рішення, яке нам вдалося реалізувати - це створення конструктора, що дозволяє системі автоматично розпізнавати розташування всіх об'єктів і розміщати їх на сайті, згідно ретельно шаблона.

Онлайн-конструктор домов. Шаг за шагом

Позиціонування більше трьох тисяч об'єктів стандартним способом, як це було реалізовано при розробці сайту для ЖК "Аксіома", зайняло б близько 120 місяців безперервної роботи розробника. Однак ми знайшли рішення, яке в майбутньому можна використовувати для будь-яких подібних проектів в сфері нерухомості - онлайн-конструктор будинків:
Насамперед ми підготували всі рендери будинків і квартир, відповідно до стандартів:
Розробили шаблон для коректного імпорту даних про апартаменти, поверхи, секції, будинки і черги:

Вивели можливість завантаження даних про нерухомість всього містечка в адмін-панель сайту, де менеджеру достатньо завантажити всього два файли:

- документ .xsls, в якому вказані назви об'єктів, їх характеристики (зокрема, площа, вартість, кімнатні, місце розташування) і імена зображень їм відповідним;

-zip.-архів з усіма зображеннями у форматі svg і png.

Отриманний результат

Для реалізації інтерактивного пошуку квартири ми розробили систему, що дозволяє вибрати потрібний будинок, секцію, поверх і планування з візуальним у'явленням кожного з цих об'єктів. Тепер стало можливо наповнення сайту інформацією про тисячі квартир всьго за пару хвилин.

Адаптивная версия поиска квартир на сайте

У зв'язку з тим, що близько 90% відвідувачів сайту переходять на нього, використовуючи при цьому смартфони та планшети, нами була розроблена адаптивна версія під мобільні пристрої версія підбору квартир. Так, використовуючи зручний фільтр і сортування, користувач всього в два кліка зможе знайти відповідний йому об'єкт нерухомості:

Інформація щодо проекту

Проект:Лісова Поляна
Галузь:Нерухомість
Тип проекту:сайт "під ключ"
Технологиї:JavaScript / Vue.js, Python / Django
Команда:7 осіб
Дивитися сайт

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом