register

Ліга Сміху

Офіційний сайт для гумористичного шоу від студії“Квартал 95”- “Ліга Сміху”

Сайт містить не тільки всю інформацію про ліги і команди за весь період існування телепередачі, але і дозволяє пройти онлайн-реєстрацію на участь в нових сезонах Ліги Сміху командам ,які тільки починають виступати.

Сайт "Ліга сміху" створений для акумулювання всієї актуальної інформації про ліги і команди телепроекту, який зародився в 2015 році. Веб-ресурс дає можливість шанувальникам програми стежити за поточними подіями в шоу, швидко знайти необхідну інформацію завдяки реалізованим фільтрам, а також - постійно бути в курсі всіх прийдешніх подій телепередачі.

Для зрителей
Для потенційних учасників.
Молоді і талановиті гумористи як з України, так і інших країн, мають пряму можливість, користуючись розробленим нашою командою функціоналом, подати заявку на участь в найближчих фестивалях Ліги Сміху. Для цієї мети був розроблений інформативний особистий кабінет для команд. Варто відзначити, що зміни в проекті, уточнення про кастинги і інша не менш важлива інформація може бути відправлена обраним командам-учасникам безпосередньо з адмін-панелі сайту в їх особистий кабінет за допомогою лише кількох кліків.
Для організаторів заходів
Розроблений веб-ресурс охопив своєю увагою не тільки шанувальників шоу-проекту, але також рекламодавців і організаторів заходів. Так, сайт Ліги Сміху дає можливість замовити всім улюблених шоуменів в якості ведучих, безпосередньо зв'язавшись з організаторами телепроекту за допомогою зручних форм зворотного зв'язку.
Для адміністраторів сайту
Крім основного функціоналу адмін-панелі сайту, що дозволяє управляти всім контентом на сторінках, нами була реалізована можливість експорту даних про зареєстрованих користувачів і учасників фестивалю - інформація миттєво завантажується на комп'ютер в зручному для подальшого використання форматі - Excel-файлі. До того ж, з адмін-панелі можливо відправити повідомлення користувачам, які миттєво потраплять в їх особистий кабінет.

Інформація щодо проекту

Проект:Ліга Сміху
Тип проекту: Cайт з особовим кабінетом
Клієнт:Студія «Квартал 95»
Галузь:телевізійне шоу
Тип проекту:сайт "під ключ"
Команда:5 осіб
Дивитися сайт

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом