register

Local Moving Service in USA

Розробка «під ключ» ERP для транспортної компанії Local Moving Service

Завдання, яке було поставлено перед нами правлінням компанії, це: максимально автоматизувати процес роботи компанії, спростити комунікацію між співробітниками, а також об'єднати в рамках однієї платформи: статистику, контроль заявок, всі можливі бухгалтерські обліки.

Зручне відстеження заявки дозволяє завжди бути в курсі стану замовлення. А зручна система оповіщень завжди попередить менеджера про проблеми за заявкою (відсутність співробітників, закріплених за завкою за день до початку заявки, відмову співробітника, підтвердження заявки клієнтом і т.д.)

Зручна система обліку заробітної плати, після завершення заявки, виконує автоматичне нарахування заробітної плати співробітникам, формуючи щотижневий, а також щомісячний звіти. На наступній вкладці формується баланс по співробітнику і фіксуються всі виплати.

У розділі статистики були реалізовані всі необхідні функції для контролю за станом компанії, наприклад: статистика ефективності роботи менеджерів, статистика ефективності різних типів реклами, фінансовий баланс компанії, з відображенням усіх доходів і витрат.

Для того, щоб машини компанії завжди були обладнані всім необхідним інвентарем і додатковими матеріалами, був розроблений "опитувальник". Він щодня заповнюється водіями в своїх особистих кабінетах і ця інформація передається менеджерам.

Зручний особистий кабінет завжди полегшує роботу співробітників. В особистому кабінеті співробітники завжди бачать всю необхідну для них інформацію: заробітна плата, історія нарахування всіх бонусів/штрафів, список робіт на які вони обрані, а також сторінку рейтингу. На цій сторінці, співробітники проставляють оцінки своїм колегам, тим самим вказуючи з ким саме вони хотіли б працювати в команді, що в свою чергу впливає на їх розподіл за заявками.

Зарплата
Рейтинг
Список робіт

На зміну паперовим договорами, приходить електронна документація. І даний проект не виключення. Для досягнення даної мети, була розроблена зручна, поетапна система контролю виконання заявки. В в даній системі відображаються всі деталі замовлення, починаючи від імені клієнта і закінчуючи додадковими послугами та вартістю роботи. Після заповнення, всі дані відразу ж відправляються на сторінку користувача, де вони автоматично вносяться в шаблон договору. Вкупі зі спеціально розробленою системою електронного підпису даний підхід дозволяє надати електронним договорам юридичної сили.

Інформація щодо проекту

Галузь:Логістика
Проект: ERP система
Тип робіт:проект “під ключ”
Технологія:JavaScript / Vue.js, Python / Django
Команда:6 осіб
Дивитися сайт

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом