register

OBMENKA-UA

Актуальний курс для кожного міста, пункту обміну, валюти.

Розвиток технологій, а також активне використання мобільних гаджетів для отримання інформації, змушують все нові і нові галузі бізнесу підкорювати простори інтернету, щоб не залишитися на узбіччі прогресу. Це стосується і сфери обміну валют. Саме тому, до нас звернулася компанія "OBMENKA.DP.UA" з завданням, створити для них інформаційний сайт, який дозволив би, їм інформувати своїх клієнтів, про поточний курс валют, а також надати додаткову інформацію.

Для зручності клієнтів, на сайті був реалізований такий функціонал, як: статистика зростання обраної пари валюти за обраний період, простий і зручний калькулятор розрахунку покупки і продажу валюти, а також форма бронювання, що дозволяє клієнтам, бути впевненими, що прийшовши в пункт обміну, вони зможуть купити / продати валюту за вказаною на сайті курсу.

Через мінливість курсу, для оперативної зміни його на сайті, була додана синхронізація сайту з гугл таблицею, в якій менеджери по всій країні, можуть миттєво змінити курс, і він відразу ж з'явиться на на сайті.

Інформація щодо проекту

Проект:OBMENKA.DN.UA
Галузь: Обмін валют
Тип проекту:сайт "під ключ"
Технології:JavaScript / Vue.js, Python / Django
Команда:5 осіб
Дивитися сайт

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом