register

ПНЕВМАТ

Пневматическая техника

B2B-портал для компанії "PNEVMAT"

Клієнти компанії можуть знайти і замовити необхідний товар в кілька кліків, незважаючи на те що даний веб-каталог містить більш ніж 300 тисяч одиниць продукції. Система автоматично розраховує: наявність товару, час доставки і вартість товару в національній валюті.

Мета проєкту:

  • cтворити єдину базу, яка б пов'язала всі програми компанії;
  • зробити замовлення продукції максимально зручним для партнерів;
  • зменшити середній час на обробку одного замовлення, за рахунок автоматизації робочих процесів.
Ноутбук

Рішення:

Наші програмісти створили єдиний веб-додаток, що дозволяє клієнтам знайти найбільш відповідний вид пневматичної техніки серед понад 300 000 найменувань, а менеджерам отримувати актуальні дані по залишках і місцю знаходження товарів.
Онлайн-каталог пневматической техники

Каталог

Завдяки впровадженню B2B порталу, клієнти компанії "Pnevmat" мають можливість вибрати необхідний вид пневматичної техніки онлайн, через каталог товарів.
Веб-сайт має значну кількість одиниць продукції, тому при пошуку по каталогу передбачено відразу кілька індивідуальних фільтрів.
Шуроповерты

Категорії і пошукова панель

При створенні даної веб-платформи, наша команда приділила особливу увагу зручній навігації для користувачів. На сайті розроблений модуль пошуку, візуальний категоризатор і онлайн-чат для швидкої консультації.

Дана система має значну кількість підкатегорій, яка може обчислюватися 5-6 підвидами конкретного пристрою.

Функционал сравнения товаров

Порівняння товару

Велика різноманітність пневматичної техніки може збити з пантелику потенційних клієнтів при виборі необхідного об'єкта, так як технічні вироби можуть мати схожі параметрами.

Для того щоб покупці не стикалися з цією проблемою, ми розробили модуль порівняння, який показує відмінності товарів між собою.

Интеграция с 1с

Інтеграція з 1С

При створенні B2B порталу "PNEVMAT" була виконана двостороння інтеграція з 1С. Із системи обліку компанії на сайт передається інформація про статус товарів, їх наявність на складі, видаткові накладні, а також про персональні знижки для клієнтів, які в режимі реального часу відображаються в каталозі.

З b2b-порталу в 1С відправляються дані про замовлення: ідентифікатор клієнта, відмічені товари, а також місце і спосіб доставки.

Карточка товара

Автоматизація роботи менеджерів і логістів

Розрахунок часу доставки

Товари компанії розміщуються на різних складах, розташованих в декількох країнах. Щоб надати клієнту актуальну інформацію про час доставки, ми розробили модуль, який стежить за залишками і вибирає найближчий склад до місця доставки клієнта. Таким чином, клієнт відразу бачить час доставки кожного товару, не дивлячись на розподілений метод зберігання товарів.

Вартість товару

Головне виробництво пневматичної техніки зосереджено в Польщі. Для того щоб клієнти отримували актуальну інформацію про вартість товару в гривнях, ми щогодини підключаємося до сайту НБУ України та змінюємо ціну товарів в залежності від курсу валют.

Детальная характеристика товара

Оптимізація сайту

Внаслідок того, що веб-каталог пневматичної техніки має значну кількість товарів, яка з кожним днем збільшується, був розроблений SEO-модуль.

Він автоматично генерує Title, Description, Meta дані для кожної сторінки сайту на основі вибраних параметрів.

Регистрация на сайте
Покупка пневматической техники при помощи планшета

Реєстрація

Замовлення товарів на цій платформі можливо лише для корпоративних клієнтів. Для того щоб стати партнером, необхідно заповнити форму реєстрації та тільки після підтвердження адміністратора, користувач отримує доступ до порталу.
Личный кабинет клиента

Особистий кабінет клієнта

В особистому кабінеті користувача виводиться всі дані пов'язані з процесом замовлення та отримання товару. Клієнту відображається вся інформація стосовно вартісті і кількісті яку він замовив, також відображається статус доставки.

Пошук по замовленнях

Крім цього, в особистому кабінеті передбачені інтелектуальні фільтри по товарах які вже замовлені. Це допомагає клієнтам швидко знайти товар і підготувати потрібну суму для оплати.
Поиск по заказанным товарам

Список бажань

Цей технічний компонент призначений для того, щоб клієнти могли зробити додатковий аналіз перед покупкою пневматичної техніки.

Отриманий результат

Завдяки впровадженню B2B платформи, компанія "Pnevmat" змогла значно підвищити клієнтоорієнтованість і поліпшити сервіс. Також в компанії виросли основні показники, а саме кількість оброблених заявок, кількість проданих одиниць товару, коефіцієнт оборотності.

Інформація щодо проекту

Тип проекту:B2B портал
Індустрія:Оптові продажі
Команда:8 осіб
Технології:JavaScript / Vue.js, Python / Django

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом