register

Sharing Fashion

изображение Sharing Fashion
Сервіс по оренді модного одягу

Ціль проекту

Перед нашою компанією стояла мета розробити платформу з оренди жіночого одягу, на якій користувачеві доступно онлайн-бронювання речей, оплата тарифного плану, відправка заявки на повернення.
сайт Sharing Fashion

Рішення

Для реалізації поставлених завдань нами був розроблений повноцінний функціонал інтернет-магазину з додатковими фічами,які роблять даний проект унікальним. Зокрема, на сервіс були впроваджені: онлайн-конструктор для створення образу, особистий кабінет користувача з можливістю відстежувати замовлення і їх статуси, можливість підключення / скасування тарифних планів, відправка заявки на повернення одягу кур'єром.

Тарифні плани

На платформі користувачеві пропонуються два тарифних плани оренди модного жіночого одягу: готові луки (зібрані образи від стилістів) і власний образ (клієнт сайту самостійно збирає наряд). Кожен з тарифних планів розділений на рівні (S, M і L), від яких залежить термін оренди і кількість речей, які можна замовити за один раз.
создание образа Sharing Fashion

Оренда товарів

Оренда товарів - це основна фіча платформи Sharing.fashion, що відрізняє його від простого інтернет-магазину. Для реалізації цього функціоналу нашою командою була розроблена і впроваджена логіка оренди одягу, що включає в себе: обмеження по часу оренди, кількості речей на руках у одного користувача, штрафні санкції в разі прострочення оренди і пошкодження речей.
аренда Sharing Fashion

Особистий кабінет користувача

Особистий кабінет користувача включає наступні розділи:

  • персональні дані з можливістю їх редагування і додавання нових адресів доставки;
  • інформацію про активні тарифні плани, функціоналом їх продовження і переходу на інші,;
  • управління балансом з можливістю перегляду поточного активного балансу, штрафів та функції онлайн-оплати, реалізованої через API банку "Тінькофф",
  • речі в оренду - на сторінці виводиться повний опис предметів гардероба, які перебувають на даний момент на руках користувача з можливістю виклику кур'єра для їх повернення,
  • історія замовлень - в табличному форматі подана інформація про всі замовлення, скоєних користувачем, з урахуванням їх статусу.
личный кабинет Sharing Fashion

Функціонал здачі в оренду власних речей

Для масштабування або зменшення бізнесу по оренді одягу онлайн була додана можливість для користувачів здавати власні речі в оренду. Для цього необхідно заповнити форму, додати фотографії речей і очікувати модерації заявки менеджером.
функционал сдачи в аренду Sharing Fashion

Пошук, фільтрація і сортування

Для швидкого і зручного перебування необхідних предметів гардероба на сайті був доданий пошук за назвою товару, фільтрація за кольорами, бренду, розміром і ціною. Даний функціонал працює динамічно без необхідності перезавантажувати сторінку.
каталог Sharing Fashion

Інформація щодо проекту

Проект:Sharing fashion
Тип проекту: Cтартап
Тип робіт:сайт “під ключ”
Галузь:интернет-магазин
Команда:6 осіб
Стек:Python / Django, JavaScript / Vue.js
Оплата:фіксована вартість

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом