register

TICKETIMPULSE

ShowImpulse изображение
Сервіс з продажу квитків на заходи

Суть проекту

ShowImpulse.com - сайт з продажу квитків. Адміністратор може керувати бізнесом через особистий кабінет: додавати тури і шоу, контролювати продажі і підключати партнерів. Покупець може легко знайти концерт улюбленого артиста, вибрати місце на інтерактивній схемі залу, тут же його оплатити і отримати квиток зручного типу.
ShowImpulses-сайт

Цілі проекту:

 • Підвищити продаж квитків і лояльність клієнтів;
 • Автоматизувати управління бізнес-процесами;
 • Поліпшити сприйняття бренду ShowImpulse.

Рішення:

Новий сайт повинен працювати однаково добре на мобільному і ПК. У користувачів повинна бути можливість вибору місць на точних схемах залів; Для підвищення лояльності вирішили реалізувати дисконтну систему і промокоди. Створити генерацію електронних, фізичних і мобільних квитків, щоб клієнт міг зберігати / використовувати квиток зручним для нього способом; Автоматизувати роботу з партнерами, створити систему обліку проданих і заброньованих квитків, реалізувати функціонал управління і угруповання заходів
ShowImpulse планшет

Вибір і покупка квитків

Ми намагалися реалізувати максимально простий і зручний інтерфейс, в якому можна придбати квиток в мінімальну кількість кліків.
ShowImpulse билеты на места

Білети:

Користувачі можуть зберігати куплений квиток одним з трьох способів квитків: Електронний. На ньому є індивідуальний QR-код і місце під рекламу. Квиток в форматі A4 приходить користувачеві на імейл відразу після оплати. Його можна роздрукувати на будь-якому принтері. Мобільний. Його досить показати на вбудованому додатку Wallet на айфоне. Посилання на аналогічне Android-додаток приходить користувачеві на імейл після покупки. Фізичний. Квиток і конверт з адресою генеруються на сайті автоматично після оплати. Адміністратор роздруковує квиток і відправляє його поштою.
ShowImpulse билет
Найцікавішим викликом в цьому проекті була механіка роботи з залами. Важливо було дати користувачам можливість бронювання місць на точних інтерактивних схемах. При цьому, додавання нових залів має бути досить простим, щоб не звертатися щоразу до програміста. В одному з попередніх проектів ми працювали з мовою розмітки SVG. Вона дозволяє робити інтерактивні, масштабовані зображення і підтримується всіма браузерами. Тому зупинилися саме на цьому форматі. Як реалізовано додавання залів.
 1. Дизайнер малює точну схему залу на основі фотографій і спрощеної схеми з сайту закладу. Потрібно зробити 3 окремого SVG файлу: сектора, місця і схеми зі сценою та іншими об'єктами.
 2. Адмін в особистому кабінеті додає новий зал і завантажує картинки, підготовлені дизайнером.
 3. Front-end отримує ці схеми з індивідуальними id і координатами кожного елемента і об'єднує в візуально єдиний об'єкт.
 4. Через особистий кабінет адміністратора призначаються назви секторів, назва рядів, номера кожного місця
 5. Прописується назва залу і проставляється мітка на гугл мапі, щоб користувач міг визначити, де знаходиться зал і як до нього дістатися; Схема залу закріплюється за об'єктом. Її можна перевикористати при створенні нових турів.
ShowImpulse планшетный 2

Управління заходами

Шоу прикріплюються до турів виконавців. Зайшовши в тур, користувач відразу бачить, де і коли проходять шоу артиста. Шоу додається в три кроки. Адмін призначає:
 1. Дату та час проведення, місце проведення, типи квитків, способи їх оплати та доставка, комісії та знижки, час старту і фінішу продажів.
 2. Сектора, де продаються місця.
 3. Класи квитків - їх назви, вартість і колір на схемі. Клас можна призначити цілому сектору або окремо ряду і місця.
Оскільки в США і Канаді кілька часових поясів, важливо, щоб лічильники старту / фінішу продажів, правильно відображалися в кожному штаті. Тому ми додали вибір часового поясу при створенні шоу.
ShowImpulse управление

Інтеграції

Для розрахунків на сайті підключили платіжну систему authorize. Пізніше для зручності покупців з Канади додали PayPal. Для генерації QR- і штрих-кодів інтегрували додаток Code Reader. Перенесли базу користувачів зі старого сайту, щоб вони могли увійти під колишнім логіном і паролем.

Кабінет адміністратора

Кабінет зроблений у вигляді Single-page application.Цей додаток швидший, зручніший і безпечніший традиційних - багатосторінкових. Через особистий кабінет адмін (провайдер) може керувати заходами, посередниками і замовленнями.

Кабінет провайдера

Розробили систему роботи з партнерами, які продають квитки на своїх майданчиках. Провайдер додає партнера на сайт як агента. Йому можна виділити частину квитків на шоу. У такому випадку ці квитки відображаються як заброньовані. Система автоматично формує інвойс для оплати в pdf-файлі. Система веде облік роботи з усіма партнерами і виводить резюме у вигляді таблиці.
ShowImpulse личный кабинет провайдера

Розвиток проекту

Через кілька місяців після запуску сайту замовник звернувся до нас знову. Йому сподобався функціонал нового ресурсу. У той же час, за його спостереженням, більшість продавців квитків працювали із застарілим софтом або офлайн. Так з'явилася ідея створити SaaS-платформу для управління бізнесом з продажу квитків. Станом на квітень 2020 го SaaS-проект: ticketimpulse.com вже запущений і продовжує розвиватися. В його основу ліг функціонал Show Impulse.

Інформація щодо проекту

Тип роботи:сайт “під ключ”
Галузь:розваги, шоу-бізнес
Цільовий ринокСША и Канада
Команда:6 осіб
Стек:Python / Django, JavaScript / Vue
Оплата:фіксована вартість
Дивитися сайт

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом