register

ЗАПРАВКА

Інформаційний-аналітичний портал про мережі АЗС Білорусі «Zaprauka.by: Моторне паливо і АЗС Білорусі»

«Zaprauka.by: Моторне паливо і АЗС Білорусі» - це незалежний інформаційно-аналітичний сервіс, присвячений вивченню сучасного стану, тенденцій і перспектив розвитку ринку моторного палива, а також автозаправних мереж в Республіці Білорусь.

Перед нашою компанією стояло завдання поєднати на одному ресурсі всі існуючі компанії Білорусі, які спеціалізуються на роздрібній торгівлі нафтопродуктами - мережі АЗС. При цьому інформація про пункти продажу палива повинна була містити не тільки загальні відомості, а й аналітичні дані: знижки на паливо, поточні акції і програми лояльності.
Нами був створений сучасний, зручний і інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс, що дозволяє автомобілістам швидко орієнтуватися при пошуку якісного моторного палива за мінімальними цінами. Так, актуальна інформація про знижки на бензин, дизель і газ подана з урахуванням основної тематики сайту: на заправній стелі. Таким чином, користувач отримав можливість безпосередньо на головній сторінці порталу оцінити поточну цінову політику мереж АЗС в залежності від обраного ним регіону країни.
Зміна фонового зображення на головній сторінці сайту відбувається в залежності від часу доби. Таке рішення дозволяє перебувати ніби на "одній хвилі" з користувачем, який відвідав сайт пізно вночі або рано вранці.
Адаптивна верстка, реалізована нашими фронтенд-розробниками, дає можливість будь-якій людині дізнатися актуальну інформацію, використовуючи лише смартфон або планшет
На сайті реалізовано автоматичне визначення геолокації користувача, можливість прокласти маршрут, а також велика кількість фільтрів по мережах і пунктам АЗС. Все це дозволяє відвідувачеві не тільки визначити адресу найближчої заправки, а й підібрати АЗС з потрібними для нього послугами, при цьому за мінімальною ціною за паливо.
Для більш повного інформування користувачів порталу нами був реалізований картографічний сервіс з використанням технологій Google Maps, що дозволяє дізнатися всю можливу інформацію про пункт АЗС, лише клікнувши по мітці на карті.
Під кожною статтею, розміщеної в рубриках "Новини" і "Аналітика", ми додали кнопки "Поділитися в соцмережах", до того ж користувач може поділитися своєю думкою з іншими відвідувачами, завдяки реалізованій можливості коментування записів. Важливо відзначити, що перед появою на сайті всі коментарі проходять модерацію.
Для швидкого знаходження потрібної інформації ми реалізували зручний пошук по сайту
На сайті також можлива реєстрація / авторизація як через email, так і за допомогою соцмереж: Однокласники, Facebook, Twitter, ВКонтакте:

Інформація щодо проекту

Проект:Zaprauka.by
Галузь:Моторне паливо і АЗС
Тип сайту:Стартап
Технології:JavaScript / Vue.js, Python / Django
Команда:5 осіб
Дивитися сайт

Дякуємо за ваш інтерес!

Ми з вами зв'яжемося найближчим часом